Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyerhetek úgy a Tippmixen, h...

Nyerhetek úgy a Tippmixen, h nem értek a sporthoz hanem matematikailag közelíteném meg? 36/N

Figyelt kérdés

A szorzószámokat nézném eleinte, meg egy-két tippadó oldalt. Kis tételben (200-300 Ft), ha havi átlag 30-50e mondjuk 1-2 hónap múlva bejönne rendszeresen pluszban, már megfelelő GYED kiegészítés lenne.

Arra gondoltam, h így is elköltünk egy bizonyos összeget sorsjegyre, lottóra, hát most erre fordítanám, talán nagyobb profitra tennék szert. Nem vagyok hülye, a szabályokat megértettem, néhány matematikai valószínűségszámítást, statisztikai levezetést értek. Aztán idővel biztos megismerem a csapatokat is, de most így az elején nyerhetek anélkül?



2014. ápr. 26. 09:15
 1/4 anonim válasza:

A papírforma az sok esetben nem jön, és akkor bukik a matekod. Érteni kell azért hozzá, hiányzók, ilyen-olyan bajnokságok, pl. egy BL hét előtti bajnokin hiába játszik a csapat az utolsó ellen, benn a pakliba hogy nem foglalkoznak a meccsel, hanem B csapattal állnak ki, mert a BL-re koncentrálnak. És ez csak egy példa a sok közül. Szív alapján megint nem lehet csinálni, pl. a híres világverő válogatottunk, jól kell mérlegelni, a szívet ki kell hagyni, és ez igaz a kedvenc csapatunkra is!

Ha mindenképp csinálni akarod, én javaslom valamelyik netes fogadóirodát, jobbak az oddsok, több mindenre lehet fogadni, akár meccs közben is, és kényelmesebb, viszont könnyen el lehet vele szállni, csak nem pluszba, hanem minuszba.

2014. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ún. technikai elemzés mellett kell a fundamentális oldal is, jól írja az első. Amit én láttam eddig:

- kezdő: nagy elánnal belevág, tutinak hitt, de egyoldalú megközelítéssel, variál, hosszútávon veszít

- haladó: évek óta benne van a sportokban, tud előzményeket, ismeri a csapatokat, azoknak játékmodorát, edzőket, kimeneteleket, esélyeket, több évre visszamenőleg, statisztikák is nagy szerepet játszanak abban, mire, mennyit fogad, kombinálva kis matekkal (a valóságban a matek részét letudják az oldalak, neked nem kell számolgatni, átfogó tudás nélkül viszont a popó alá tett számok sem érnek semmit) - hosszútávon se nem nyer, se nem veszít, nullszaldó, esetleg minimális bevétel, hobbiként űzheti, keresetkiegészítésnek hazudja maga felé

- profi: több éves tapasztalattal, stattal, raáérzéssel, türelemmel - ezek együttesével, dörzsölt róka módjára nyer (nem mindig, de hosszútávon nyer), általában tobb milliós tőkével dolgoznak - megél belőle

2014. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Becsapós világ ez. Az arbitrázzsalv aló szarakodásba pl. teljesen felesleges belecsúsznod, a legértelmetlenebb vadhajtása az egésznek, mégis mennyien, mennyit szüttyögnek vele. A hozzászólások 95%-a a reményről szól, aztán jön egy józan, aki kifejti, hogy érdemtelen erre apellálni, így szórakozni, de nem figyelnek tovább, hajtják a magukét. Ebből is talán kitűnik számodra, hogy legelsősorban pszichológia, aztán sporttudomány és matek ez az egész. Ha valamiért szimpatikus neked a sport vonal, akkor mélyedj el benne, de túl sokat ne várj, az ilyen teljes embert kíván és nem egyszer megszállottságot, ami sokszor kizár egy normális életet, személyiség függvénye is. Ha viszont nem a sporttal kevert izgalom vonz és mindegy miből van a pénz, akkor nézelődhetsz a devizapárokkal való kereskedés irányába is (népnyelven forex). Erre is áll, hogy több év múlva hozza meg gyümölcsét és ha engem kérdezel több értelme van, mint sportfogadni (nem a sportfogadókat akarom ezzel bántani).

2014. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, lehet igazad van, a közgazdász végzettségemmel, bankos volt munkahellyel jobban fekszik nekem a Forex. A tőzsdét is értem, a devizát is... utána fogok nézni.

Csak azt el lehet kezdeni pár ezer Ft-tal? Nem hiszem... De utána fogok nézni.

2014. ápr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!