Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni steamre?

Nem tudok belépni steamre?

Figyelt kérdés
A fiókhoz nem létező email címet adtam meg, és irja hogy elküldtek emailben egy kódot, de az az email nem létezik. mit tudok csinálni?

2014. ápr. 27. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
regizz be egy valós emaillel...
2014. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Warren Scott ***** válasza:
Hát igen, egy létező email cím fog kelleni a steam fiók létrehozásához, de mondjuk semmi időbe nem kerül egy új gmail fiók regisztrálása.
2014. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De azon a steam fiokomon van egy megvett jatek.
2014. ápr. 28. 14:37
 4/17 Warren Scott ***** válasza:

Ha az email cím nem létezik akkor elvileg be sem tudtál vele jelenjezni, hogy steam fiókot csinálj AMIHEZ aztán vásároltad a játékot.


Akkor most vagy a kérdésnek nincs értelme vagy nagyon-nagy varázsló vagy.

2014. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Warren Scott ***** válasza:

Bocsesz, az előző kommentem még nem fejeztem be mikor szakadt a net és újra csatlakozásnál azonnal elküldte az üzenet első felét.


Szóval akkor hogyan vásárolhattál ha nem volt hozzá steam fiókod?

2014. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már megvan az email amire regisztráltam csak elfeljettem a jelszavát az email cimemnem :(
2014. ápr. 28. 20:09
 7/17 Warren Scott ***** válasza:

Az email szolgáltatóknak általában van minimum egy biztonsági megoldása az elfelejtett jelszavak megkerülésére, vagy resetelésére.

Melyik email szolgáltató? Gmail? Yahoo? vagy egyéb?

2014. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hotmail
2014. ápr. 29. 10:17
 9/17 Warren Scott ***** válasza:
A belépés képernyőn ott van a "Nem éri el fiókját?" rész, azt követve helyreállíthatod hozzáférésed.
2014. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Warren Scott ***** válasza:
De az alatt meg ott az egyszer használatos SMS kód is, ahhoz gyakorlatilag csak a számod kell megadnod.
2014. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!