Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni steamre?

Nem tudok belépni steamre?

Figyelt kérdés
A fiókhoz nem létező email címet adtam meg, és irja hogy elküldtek emailben egy kódot, de az az email nem létezik. mit tudok csinálni?

2014. ápr. 27. 20:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak én a regisztárionál nem adtam meg a telefonszámomat :S
2014. ápr. 29. 17:08
 12/17 Warren Scott ***** válasza:

És mi a helyzet a másik opcióval?

A "Nem éri el fiókját?" szakaszon egy captcha biztonsági kód megadása után el tudod küldetni a másodlagos email címedre a biztonsági kódot, vagy a saját magad által beállított biztonsági kérdésre válaszolva resetelheted a jelszavad.

2014. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És a kérdéseset hol kell? mert nekem csak annyi van hogy másodlagos emailcimre, vagy sms re küldjön kodot?
2014. ápr. 30. 16:14
 14/17 Warren Scott ***** válasza:

Hát ez óriási.

.

Ezek szerint nem állítottál be biztonsági kérdést az email cím regisztrációjánál - holott az ember arcába tolja a rendszer új cím létrehozásánál.

.

Hát akkor marad a másodlagos email címre történő kód küldés, de valahogy az az érzésem, hogy erre azt fogod mondani, hogy nem adtál meg másodlagos email címet.

.

Ezek után még azt tudod tenni, hogy erősen töröd a fejed az email címed jelszaván és minden lehetséges kombinációt kipróbálsz.

.

Ezen felül sajnos a jó isten sem tud segíteni, mert gyakorlatilag minden létező hibát elkövettél ami benne van a hogyan-ne-regisztrálj kézikönyvben.

.

Azért még szólok ha bármi eszembe jutna, de erősen kíváncsivá tettél, hogy ugyan, mégis miféle jelszavakat használhatsz, ha mindet elfelejted, és ha egyszer tudod, hogy feledékeny vagy, akkor miért ugrod át az ilyen gondok áthidalására szolgáló opciókat?

2014. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rég nemléptél be, akkor törlődik az email. Próbáld meg újra létrehozni, nekem is volt egyszer ilyen. :)
2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kb mennyi idő után törlődik az email?
2014. máj. 2. 23:05
 17/17 Warren Scott ***** válasza:

Szolgáltatótól függ.


Az én hotmail címem kb három éve nem néztem meg, csak a te eseted miatt léptem be újra, és még meg van.

2014. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!