Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez az újítás a League of...

Mi ez az újítás a League of Legendsben?

Figyelt kérdés

Eddig coop vs ai-it játszottam, és mindig a bal(kék)területen voltunk. Most meg egyszer a bal(kék) másszor a jobb(piros) oldalon kezdünk.

Igazából nekem a piros oldal nem tetszik, mivel ha megnyomom az Y/Z gombot, akkor ugye berögzül a kép, és nem kell mindig az egérrel vagy a nyilakkal igazítani a képet.

És ha berögzítem a képet, akkor nem látom az alsó részt, mivel ott a panel van(mana, itemek, health, stb.)

Nem lehet valahogy beállítani a képrögzítést, hogy inkább egy csöppet feljebb legyen a champ, és akkor egész jól fogom látni a mapot?

Titeket ez nem idegesít? Ti szerettek a piros oldalon játszani?



2014. ápr. 28. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, fogalmam sincs, hogy mióta játszol LOL-al, de az első meccsem harmadik percében kikapcsoltam a camera lockot, épelméjű ember nem használja, mert kínos meglepetésekben lesz része, ha hirtelen beugrik valaki oldalról. Az oldal meg player vs player módban véletlenszerű, gondolom a player vs bot módot minél inkább közelíteni akarják a pvphez.
2014. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minket a kamera lock idegesit, ezert nem hasznalja majdnem senki
2014. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán vedd kissebbre a HUD/interface/UI-t a beállitásokban. Ehgyébként ha ez téged zavar, akkor ne menj dota2özni. Amúgy egyetértek a többiekkel, tanulj meg rendesen játszani, vagy vegyél rendes egeret/állitsad be az egeret rendesen. Ha elvesznél, egy space-el úgyis visszamegy a karakteredhez.
2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

húha, köszönöm a felvilágosítást,

amúgy már 16-os szinten vagyok, de eddig mindig így játszottam, pedig egyszer-kétszer voltam pvp-n is, de mindig a kék oldalon voltam...

esetleg valamit tipp arra nézve, hogy hogyan kell irányítani a képet??Egérrel(hogyan? azt tudom, hogy ha a kép szélére viszem, akkor odébb megy, de nekem mindig túl megy, valami jobb trükk) vagy nyilakkal(a baj csak az, hogy nincs 3 kezem)?

De ezentúl azon leszek, hogy megtanuljak így játszani.

Szóval ment mindenkinek a zöld pacsi.

2014. ápr. 28. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az egeret, nyilakat és a spacet egyaránt használom, igazából csak megszokás kérdése az egész szerintem.
2014. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 savanyújóska ***** válasza:
Vedd lejjebb az egér érzékenységét, ha scrollozni nem tudsz vele, akkor játszani sem jo, kulonosen, ha smartcastols (quickcast). Egyebkent olyanrol is hallottam, aki teamfightra belockol, amugy meg free cam.
2014. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, ma kipróbáltam, de valahogy ez nekem nem megy, de néztem videókat és rájöttem, hogy nekem túl alacsonyan van a felbontás ezért csak minimális területet látok, majd megpróbálom átállítani, és gyakorolni azzal a módszerrel amit mondtatok
2014. ápr. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!