Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok melyekből jól lehet...

Játékok melyekből jól lehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés
Tudtok mondan? persze ne legyen olyan bonyolult..olyan játék legyen mely szórakoztató és egy 10.es középiskolás srác megértheti..és bővítheti angol tudását ez álltal. Pl Simcity2013-at direkt átraktam angolra és egy csomó szót tanultam belőle.

2014. ápr. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én még általános iskolás koromban kezdtem el angolul játszani, és ezek tanítottak meg.. szóval játszogass mindenfélét, csak ne szerepjátékokat, és idővel megtanulsz pár alapmondatot, kifejezéseket, és a nyelvtanba is belejössz.
2014. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat mmorpg-ztem (Silkroad) és ott ugye minden országból voltak fent a szervereken és ott elég sokat fejlődött az angolom. Így társalgás szintjén elég jól megértetem magam.
2014. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én WoW-on tanultam meg angolul
2014. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg mindenféle játékból. :D
2014. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno réges-régen Morrowind játéknál tanultam a legtöbbet, mivel érdekelt a világ a történet a kis könyvek ezért a szótár ott csücsült mellettem játék közben. nem volt egyszerű, de nagyon sokat fejlődőt az angolom, a lényeg, hogy legyél rákényszerülve:D
2014. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!