Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 14-ben ha írok egy...

Cpt.Price11 kérdése:

FIFA 14-ben ha írok egy levelet az ea-nek, hogy elveszett egy játékosom az átigazolási listán mert megszakadtak az ea szerverek akkor azt vissza tudják követni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy kisebb játékost írok mondjuk reust akkor azt visszakövetik egyeltalán? Vagy fizetnek kártérítést?

2014. ápr. 28. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
kártérítést? lol , sztem kiröhögnek kb :D haver ez csak egy játék, ébredj! :D
2014. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt ember aki kapott, pedig ő nem is vesztett játékost. Csak írta, hogy 500.000 elveszett neki mert megszakadtak a szerverek. Visszanézik ezt egyeltalán?
2014. ápr. 28. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én wowban szopodtam be mert átvert egy gyerek, irtam egy GM nek és bannolták a srácot de én nem kaptam vissza a goldot... , sztem írj neki akkor ha e nélkül sz4r az életed , legrosszabb esetben nem történik semmi :)
2014. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nem fizetnek kártérítést az a 1/2 milla habiszti!Minden meg van a szervereken ha 1 edzés lapnak az árát kéred és nem volt még azt se fizetik ki. Gondolj bele mindenki ezt csinálná és nem fogyna a FIFA point (amit pénzért lehet venni)Ez egy üzlet olyan mint a többi.
2014. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"egy kisebb játékost írok

mondjuk reust" ezzel mit akartal? Reus kis jatekos?? hat akkor nemtudom neked kiba jó,egyik legjobb szélső...

2014. máj. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!