Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed az Outlast...

Mi a véleményed az Outlast című horrorjátékról? Valaki elmagyarázná történetét is? Mert kijátszottam de nem nagyon értettem :/

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Te egy riporter vagy aki kapott egy értesítést, hogy a ebben az elmegyógyintézetben nagyon furcsa dolgok történnek.

Mikor oda érsz és bemész már az elején rájön a "karakter" hogy innen menni-e kel, és már át is megy az egész játék szökésbe! Billy egy szellem vagy mi sz@r, de ennek vannak előzményei is hogy miért az! Van a játékhoz magyarítás is!


De meg jelent már az Outlast Legújabb DLC-je az Outlast - Whistleblower ami az egész játék előzményét mutatja be!

Nekem a kedvenc játékom, nagyon nagyon jó játék!

2014. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eszméletlen jó játék.

Egyébként az első annyit nem jól mondott ,hogy Walrider nem egy szellem, hanem az emberi lélek, elszeparálva a testtől. Szóval szellem, de mégse. xD

Továbbá a DLC-je, a Whistleblower nem igazán előzményjáték, mert idősíkban szinte ugyanott helyezkedik el, mint az első- ezt bizonyítja hogy a DLC-ben, Waylonnal is szemtanúi lehetünk annak ahogy Martin atya elég. Előrébb kezdődik a játék, ezzel megválaszolva egy-két kérdésünket, de a végefele beéri az első játék történéseit.

2016. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!