Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, melyik...

League of Legends, melyik karaktert ajánljátok Jungelezni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sejuanit szoktam pickelni, mert jól combozható, tank meg szinte mindig kell. Arról nem is beszélve, hogy AP. Persze, ha nem bízol a csapatodba, akkor kha'zix. Vele lehet kompenzálni a hülyéket, ha te se vagy az.
2014. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
#1-el nek tudok vitaba szallni, csak kiegesziteni: Sejuani jo valasztas lehet, mert amugy is ritkan latni, es tenyleg eleg jo, foleg az ultija. Masfelol junglerre is az igaz, hogy azzal menj, aki tetszik, es szeretsz vele jatszani. Nekem pl. anno lvl 15 kornyeken Nocturne tetszett meg, es kifarmoltam ra a 4800-at, mert egyszeruen megfogott a global ultija, es eros jungler. Pl. multkorjaban meggyalaztam vele Kha-t, mert lecountereltem (ketszer kaptam el reden), mielott meg erosebb lett volna nalam. (Kha earlyje gyenge, olyan lvl 6-7-tol durvul el, ha minden jol megy) Szoval isten jungler nincs. Aki vita nelkul nagyon eros, az Vi, es neki nincs is nagyon perverz jatekstilusa, hasonlo Shyvana, vagy Lee Sin, de vele nem olyan konnyu jatszani. Olcsoert WW, ha bejon, nekem nem, hiaba a vegtelen sustain, nem tudom buildelni, meg gankelni vele. 1350-ert Udyr es Mundo, utobbit ritkan latom, de elegendo golddal eleg eros tank, elobbi pedig nagyon jo clear speeddel biro, es eros utility jungler. Futottak meg (leirast lusta vagyok adni, de nem rossz pickek): Pantheon, Wukong, Evelynn, Elise (mocskos eros, de nehez)
2014. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nautilusról mi a véleményetek? Bár még sosem vittem jungle-be, sokan ajánlják. Nem egyszerű, nem is túl népszerű választás, de ahányszor jött ellenem, mindig megette a csapatot.
2014. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 davidkalol válasza:
Lee sin de Soraka sem rosz nem tom mért fikázák! :/
2014. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!