Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba hogy tudom beallit...

Minecraftba hogy tudom beallitani hogy folyamatosan este legyen?

Figyelt kérdés
time settel allitgatom folyton hogy este legyen, nem lehet valahogy megoldani hogy alapbol folyamatosan este legyen? vagy legalabb annyira sotet, hogy teremjenek zombik

2014. ápr. 30. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
/time set 16000 utána /gamerule doDaylightCycle false és egyhelyben fog állni a nap
2014. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Az előző kommentelőnek 100%-ban igaza van


:D

2014. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Corroded2012 válasza:
úgy is lehet,hogy /give @p 137 1 .(command blokk)Abba pedig /time set 16000 .És egy körbe körbemenő redstone jelet (a kiirás zavarni fog)azt hoszem erre is van egy parancs de nem tudom,hogy pontosan mi...:D
2014. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előzönek igaza van4Annyival azért kiegészíteném,hogy ha minecraft beálításoknál a többjátékos beálításokra rámész a bal felsö sarokban van a chat.Arra rákantitasz és vannak lehetőségek,hogy csak parancsok,megjelenítve ,vagy éppen elrejtve .(útóbinál semmi parancs nem jelenik meg csak amit te a chatbe beírtál!
2014. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!