Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 hete folyamatosan menstruálo...

6 hete folyamatosan menstruálok, folyamatosan ö, lik belőlem a vér, este van általában egy picivel kevesebb. Voltam orvosnál és azt mondta, hogy nyugodjak meg a stressztől van, és majd elmúlik. Mit tegyek? Mitől van ez? Semmi sem használ! 19/L

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék másik orvost is... Úgy tudom az ilyesmi szülés vagy abortusz után van, de te azt nem írtad...
2014. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sem szülésről, sem abortuszról nincs szó, a családorvos azt mondta, hogy szedjek antibiotikumot, mert biztos valami gyulladásról van szó, de az sem vált be...kérlek segítsetek, mert már nem bírom
2014. febr. 12. 23:22
 3/12 anonim válasza:
Ne varj egy percet sem.mindenkepp menj el masik orvoshoz nehogy verveszteseged legyen.csinalj terhessegi tesztet mert lehet vetelesed volt es ilyenkor gyogykaparast csinalnak.jobbulast.
2014. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, de meg irhat mas is esetleg aki volt mar ilyen helyzetben, hogy ő hogyan oldotta meg ezt a problémát. Sajnos nincs lehetosegem masik orvoshoz menni...tegnap feliratkoztam hozza es ma megyek,, ha most sem tud segiteni akkor idegbeteg leszek. Egyaltalan el fog mulni valaha is?
2014. febr. 15. 02:41
 5/12 anonim válasza:
Nekem 8 hétig volt. Durván vashiányos vérszegény lettem, 14 kilót fogytam. Mindenképpen kéne kapnod valamilyen hormonális gyógyszert, hogy abbamaradjon (fogamzásgátlót pl.) mert ebből nagy bajok lehetnek! Mielőbbi jobbulást kívánok! 22L
2014. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Nos én ismét elmentem a nőgyógyászhoz, és azt mondta, hogy szedjek C vitamint, de ő ebben sajnos nem tud segíteni. Szóval ebből mindenképp az lesz, hogy elmegyek másik orvoshoz, amint lesz lehetőségem rá...de nagyon elvagyok keseredve, olyan mintha már csak azért élnék, hogy tömködjem magam tamponnal...idegileg teljesen kikészültem :( meg irhattok, hogy esetleg volt olyan akinek a c vitamin segitett ilyen esetben...
2014. febr. 17. 00:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves utolsó, neked végülis mitől állt el a vérzés?
2014. febr. 17. 01:00
 8/12 anonim válasza:

Én vagyok a "kedves utolsó" :) Szerintem a c-vitamin hülyeség. Ez az orvos ki akar nyírni téged :S :( Én fogamzásgátlót kaptam. Már sajnos nem emlékszem, hogy mi volt a neve, mert nagyon régen volt. 1 vagy 2 havi mennyiséget kellett beszednem. A második napra elmúlt minden baj! :) Még ha sokan nagyon tartózkodnak is tőle, szerintem ilyen esetben támogatni kéne ezt a megoldást.

Miért nem tudsz másik orvoshoz menni? Én azért megpróbálnám... Mondjuk magánorvoshoz is lehet, csak ott fizetni kell. Tudok egy jót. De szerintem csak akkor menj magánhoz, ha másik állami sem jó. Az egészséged ér annyit, hogy max. így egyszer fizess érte, szerintem. Mindenképp menj el mielőbb orvoshoz, ha teheted, már holnap, mert tényleg baj lehet belőle! Nekem másfél évre tönkrevágta ez az egészségemet :( (Mondjuk lehet azért is, mert eleve sovány vagyok) Gyógyulást! Drukkolok! Ha gondolod és jobban vagy, szólj, én Szurkolok! :)

2014. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem úgy tűnik, hogy a hátralevő életemben megállás nélkül vérezni fogok...ja és most az utóbbi időben sokkal erősebb, mint amilyen eddig valaha volt, óriási alvadt vérdarabok potyognak ki belőlem...naponta legalább 20. Nagyon elvagyok keseredve, nem tudom mit tegyek...:(
2014. febr. 22. 00:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem voltál másiknál? Ez már nem vicc, ha másnem keress egy magánt, akár másik városba is (ha nem nagyvárosban laksz). Ha kevés a pénz, akkor dobjátok össze, de az egészség nem játék!

Én a helyedben már egészen biztosan elmentem volna...

2014. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!