Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Legend of Zelda: Skyward...

The Legend of Zelda: Skyward Sword-ban hogyan kell "kikerülni" a Hero Mode-t?

Figyelt kérdés
Már mingyárt kijátszom a játékot másodszor, de az első alkalommal nem tudtam hogyan "kikerülni" a Hero Mode-t. És az első alkalommal Európain játszottam ki, most pedig USA-n fogom, (a Wii-m softmodolt) és egy teljesen különböző játékon van a két mentés.

2014. máj. 1. 13:37
 1/4 anonim válasza:
szia én is hasonló helyzetben vagyok és ez engem is nagyon érdekelne, jó lenne ha valaki megírná>< -bocsi hogy nem tudtam válaszolni
2014. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:
Úgy emlékszem, simán megkérdezi a végén a játék, hogy akarsz-e kezdeni egy hero mode-ot, és egyszerűen arra kell menni, hogy nem. Vagy választani kell egy másik mentés slotot.
2014. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha azt választom, hogy nem, akkor nem menti el és újra kell ütnöm a fő ellenséget.
2014. nov. 18. 22:09
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
Igen, a legtöbb játékban így van, hogy a legfőbb ellenség legyőzetlenül marad a játék végén.
2014. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!