Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Space enggineers lagg miért?

Space enggineers lagg miért?

Figyelt kérdés
Megvettem a space engineers-t és jó gépem van, de space engineers-ben mindent legkissebbre vettem de még úgy is laggol az egész mintha fullon lenne... miért?

2014. máj. 1. 20:22
 1/3 Warren Scott ***** válasza:

Online módban toltad vagy offline?


Voltak bekapcsolva meteoresők?


Az egyszerre megengedett "tárgyak" száma mennyire volt állítva?


Mekkora volt a map?


Csak azért mert ezek mind okozhanak erős laggolást még egy izmos gépen is.

Kezdve a net kapcsolattól ahol ha te csatlakoztál valakihez, és az ő gépe gyengébb, illetve a net kapcsolata nem elég erős, akkor te is laggolást fogsz tapasztalni.

Ugyanez a helyzet, ha a te kapcsolatod nem elég erős feltöltési sebességben és te futtatod a szervert, és hozzád csatlakoznak. Minél többen csatlakoznak annál nagyobb lesz a lag.


Ha offline módban is laggolsz akkor a másik, fent említett dolgok között kell keresned a hiba forrását, bár biztosan van ennél több lehetséges hibaforrás is, mivel a játék még nincs befejezve és optimalizálva sem nagyon lett.


Még esetleg egy video driver frissítés talán nem árt ha minden kötél szakad. Egy időben a korábbi grafikus kártyámnál észleltem, hogy a füst effektekre kimondottan allergiás volt a régi driverrel.


Sok sikert ;)

2014. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
offline volt, az objektumok száma kb 256-ra volt állítva, meteorok ki voltak kapcsolva, netem meg jó :/
2014. máj. 8. 15:31
 3/3 Warren Scott ***** válasza:

Próbáld visszavenni azt a számot kb 32-ig.

.

Volt akinél már segített.


Nálam pedig bányászatnál kezdett szaggatni, mikor nem sikerült összeszedni az elszálló érc és kődarabokat, mert ezek mind ott maradna.


Mindnek saját sebessége, tömege és ütközési modellje van amiket a gépednek mind figyelembe kell venni egymáshoz és az összes többi nagyobb dologhoz viszonyítva is.


Annyi hátránya van, hogy ha eléred bányászat közben a 32-es limitet amit beállítottál, akkor vagy eltűnnek azok az érc darabok amiket még nem szedtél össze, vagy nem keletkezik újabb míg össze nem szedted az előző adagot. (nem tudom a jelen verzióban éppen hogy működik, mert nem játszottam pár hete)

2014. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!