Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol twitch, kassadin, vi,...

Lol twitch, kassadin, vi, yorick vélemények?

Figyelt kérdés
Kicsit sokáig tart majd a 15k IP megszerzése,de azért kérdezem a véleményeteket:)

2014. máj. 3. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Vélemény
2014. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na valaki nagyon vicces kedvében van...Ebböl a gyökér válaszbol elég volt egy mára...
2014. máj. 3. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Twitch manapság nagyon jó, én imádom.

Kassadin már nem az az agyatlan "0 ölés 6 halál de mégis nyer, mert lófaszt nem tudosz csinálni ellene, ha többi lanet megnyeri nekik" champ, de most a buffok után egész jó.

Vi még mindig egy szolid, erős jungler nagyon jó gankekkel, könnyű belejönni.

Yorick egy rohadtkönnyű, de mégis erős champ topra, nem kell megerőltetni magad, hogy megnyerd a lanet, de azt hozzáteszem, hogy a valaha alkotott legunalmasabb champ. Ha élvezni is akarod a játékot, akkor ő nem a te champod.

2014. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem kassadinba az ulti,twitchbe meg a Q tetszik nagyon,azt tudtam hogy Vi erős jungler,Yorickról meg azt mondják,hogy egy kínszenvedés egy jó Yorickos team ellen lenni,meg sztem Yorick ez a tipikus,,Muhaha állok egyhelybe temeg meghalsz Muhaha''De am a spelljei full ugyanazok csak mást csinálnak
2014. máj. 3. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a fickó, aki megtervezte Yorickot nem sokkal azután, hogy kiadták, játszott egy top lanet egy Yorick ellen és tök ledöbbent, hogy "úristen, ezt csináltam?" XD
2014. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó xD
2014. máj. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!