Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti meg vagytok elégedve az...

Ti meg vagytok elégedve az Outlast befejezésével?

Figyelt kérdés

És ha Ti sem, akkor Ti milyen befejezést szántatok volna neki, ha Ti lettetek volna a fejlesztők?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre azután leírom, hogy én mire gondoltam.



2014. máj. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg.
2014. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, azért reménykedtem, hogy túléljük de nem rossz ez sem. A dlc 6-án jön, szóval lesz még outlast móka :D
2014. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én egy kicsit csalódtam, hiszen az értelmesebb horrorfilmekben is vannak túlélők.


Én azt csináltam volna, hogy a játék közepe tájékán betettem volna egy olyan küldetést, hogy cikk ide vagy oda, de ki kell jutni innen. Ezért a Call of Duty-ból ismert módon, keresni kell egy rádiót és leadni vele a vészjelzést. (Hogy mit keresne egy ilyen rádió egy elmegyógyintézetben? Addig azzal nem kell törődni, amíg az udvaron, az esőben van egy dokumentum valamint a hullák minden ok nélkül ceruzaelemet tartanak maguknál.:P)


Utána mehet tovább a rejtőzködés. Majd a végén, amikor a szellem (vagy mi) helyben hagy minket, akkor kisántikálunk az épületből, akkor érne oda a felmentősereg tökig felfegyverkezve orvosokkal együtt. (ne feledjük, hogy főhősünknek 2 ujjal kevesebb van, és még csak el sem lett látva neki).


Esetleg a legvégén betettem volna egy Outro féleséget, amiben bemutatják, hogy megjelent az újságíró cikke, és hogy mi lett az intézet sorsa..


Szerintem ez korrektebb befejezés lett volna.


Hiszen minek bujkáltunk ennyit, ha úgyis meghalunk a végén? :D

2014. máj. 4. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a csalódottságotok okát, hiszen túléltük. A karakterünk, Miles ugyan eggyé vált a Walriderrel, DE Billyvel ellentétben neki sikerül azt irányítania, megőrizve a józan paraszti eszét-- a Whistleblowerben ezért segít nekünk a végén. :D Mínusz két ujjal, plusz egy Walriderrel, de túléltük.

Miles for president!

2016. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Wow! Remek teória! :D Álmomban sem gondoltam volna erre, mivel én sem voltam megelégedve a befejezéssel ezért jó volt ezt így elolvasni! :D
2016. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!