Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot-ban melyik tankot érdemes...

Wot-ban melyik tankot érdemes fejleszteni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a játékot és nem tudom, hogy melyik tankoknak a továbbfejlesztése jó. (szeretem a gyors és erős tankokat) Tudtok segíteni? kösz

2014. máj. 4. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy erdemes fejleszteni

A gyors meg nem mindig eros is, de nezd a medium agakot

2014. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt akarod, hogy semmi ne vigyen át és brutális ágyúkat szeretnél, válaszd az angol td-ket(Universal Carrier, Valentin AT,Alecto),Tier 5-től brutálisak.

Ha közepesen gyors,jó páncélú tankot szeretnél,válaszd a német Vk sorozatot (Pz.III,Dw2,Vk30.01 H),és az orosz Kv sorozatot(T-46,T-28.Kv 1,Kv1S,IS).Hatos szinten a Kv1S-nek van a legnagyobb sebzésű ágyúja.Remélem segítettem.

2014. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyors és erős tankot akarsz... ok de miben legyen erős? Legyen jó páncélzata vagy jó ágyuja esetleg gyorsan lőjön? :D

Kicsit írd jobban körül mert egy emberhez képest a Maus is gyors... és egy háztömböt is elhúz szóval erős is.

2014. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden tank ágat érdemes fejleszteni mert mindegyik jó ha jól kezelik. Attól függ neked mi a stílusod. Nem tudom mit értesz erős alatt(tűzerő, páncél..stb), de nagy vonalakban gyors és erős a szovjet közepes ágak (T-62 és társai) valamint a nehezek (IS-7, IS-4). Vannak egész korrekt oldalak amiken össze lehet hasonlítani a típusokat.
2014. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy az erős tankokat szeretem (jó páncélzat, és ágyú), de azt utálom, ha egy tank olyan lassú, hogy még egy kis buckán se lehet vele átmenni. (egyenlőre 2-es tankjaim vannak, főleg oroszt és németet fejlesztek, de nem tudom melyikből lesz jó a végén)
2014. máj. 6. 17:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy, hogy a németeknél melyikből lesz olyan kaliberű tank mint amit leírtam? És ezt hogyan fejlesszem tovább (melyik irányba induljak)? KÖSZ
2014. máj. 6. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát németeknél e tekintetben 3 választás van.


Leopárd 1 ág: Elég gyéren páncélozottak, de cserébe nagyon gyorsan mozognak és a lövegük is elég erős.


Maus, E-100 ág: Erős páncél és viszonylag jó lövegek, de cserébe hatalmas célpontok és lassúak.


Ami talán neked a legjobban bejönne az az E-50M ág: Közepes harckocsik közt nem kimagaslóan gyorsak, de mozgékonyság abszolút nem rossz. Tűzerő nagyon jó valamint a páncéljuk is elég erős. Talán ez jönne be neked a legjobban, de ezt neked kell megtapasztalnod.

2014. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi! de azt amúgy miből kell kifejleszteni?
2014. máj. 7. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Több módon is el lehet oda jutni: [link]
2014. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2014. máj. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!