Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan játékokat,...

Mentos kérdése:

Mondanátok olyan játékokat, amik olyanok mint a WTCC és a DTM? És még jó grafikájuak is meg PC-re van.

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Dirt 3 - legjobb :)
2014. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ami ingyenesen letölthető.: Speed Dreams ( [link]


Kicsit árkád jellegű, tehát pl. nincsenek autó beállítási lehetőségek. A hangulata jó és tekintve, hogy ingyenes, ehhez képest a grafikája is. Leginkább túraautók vannak benne. Három kategória.: Egy a kb. 300-350 Le-s régi WTCC-hez hasonló teljesítményű, egy 450-500 Le-s és egy "nagy" túra, 6-7 L-es versenygépekhez hasonló csoport.

Ja és vannak benne régi GP versenyautók is, a 20-as, 30-as évekből.

Versenypályák.: Suzuka, Monza, a híres Laguna Seca (dugóhúzó kanyar), stb...

Egy hibája, van, hogy mivel ingyenes, így márkanevek (autómárkák és pályanevek, valós reklámok) nem szereoelhetnek benne, de azért aki akar az rá tud jönni, hogy mivel és hol megy! Persze vannak benne fantáziapályák és autók is.

A TORCS továbbfejlesztése Windows és Linux alá.

Nekem Windows 7 alatt fut.

2014. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MrPifta ***** válasza:

Az F1 challange azért a legjobb F1-es játék, mert minden lehetséges benne. A DTM 2005-től kezdve 2014-ig meg van csinálva, a WTCC összes szezonja szintén játszható.

Én magam gyűjtöttem össze.

2015. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!