Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam must be running to play...

Nagysandor85 kérdése:

Steam must be running to play this game call of duty ghosts. Mi lehet a gond gyerekek crac is meg volt a játék nem eredeti valaki tud rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A Steames játékokat nem olyan könnyű átverni.
2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oo köszönöm sokat segítettel
2014. máj. 5. 20:26
 3/3 anonim válasza:

Vedd meg :D

Én is sokáig crackoltam, de nem érte meg.


1. Mindenbe tesznek vírust, még ha megbízhatónak néz is ki.

2. Belassul a gép a sok fostól (eredetivel van az enyém fullra pakolva, ugyanolyan gyors, 5s boot; amikor crackoltam 5 percig bootolt es lassu volt mint a sz@r.

3. Szarabbul fut

4. A grafikát néha lebutítják, hogy kevesebb helyet foglaljon (eredeti FarCry4 lowon jobban nez ki mint egy crackolt ultran)

5. Steamon akciós játékokat olcsón tudsz venni. Ha nem akarsz akciókra várni, akkor g2a.com . megbízható, sokan vesznek onnan, egész olcsó.


Ha nem győztelek meg, sajnálom. Hidd el megéri, legfeljebb ha nem vagy benne biztos ki tudod crackoltan probalni eloszor.


Ja és ugye tudod hogy nem fogsz tudni vele multizni? Egyébként ha nagyon crackolni akarod, torold azt le, tolts le egy masikat. Lehet hogy egy másik működne.

2016. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!