Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cheat engine-t hogyan kell...

Cheat engine-t hogyan kell használni? Candy crushoz kellene,230-as szinten elakadtam.

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 12:27
 1/9 anonim válasza:

Figyelj, rengeteg jó tutorial van fent a neten, de ha nincs kedved keresni, én bevezetlek egy kicsit. Tegyük fel pontot akarsz változtatni (100 pontból 5000-ret például) íme hogy kell:

1. Megnyitod a két progit

2. Rákattintasz a kis számítogép jelre a CE-ben és kiválasztod a progi folyamatát (Nemtudom szerintem kb olyasmi hogy candycrush.exe vagy hasonló)

3. A scan type-ot átállítod All-ra (Ne kérdezd miért nekem általában ettől adja ki.)

4. A játékban elérsz egy bizonyos pontszámot pl.:100-at

5. A CE-ben a Value szóvegmezőt 100-ra állítod

6. First Scan

7. Most kiadott egy rakat értéket de ez téged egyenlőre ne érdekeljen.

8. elérsz új pontszámot pl.: 500-at

9. A Value-t az új pontszámra állítod (esetünkben 500-ra)

10. Next Scan

11. Ezt addig ismételd amíg ki nem jön mondjuk max öt adat.

12. Érj el új pontot és az az érték a CE-ben ami ugyanannyi mint az új pont a neked kellő érték, dupla katt rá.

13. Kétszer rá kattintva az értékre beírod az új pontszámot (Példánkhoz ugye 5000-ret.).

14. Profitálj!

Remélem segített, szia!

2014. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Este megpróbálom. Nézegettem már videókat, ki is próbáltam, de nem sikerült. Vagy nemes egyszerűséggel összeomlott a böngésző. Ha jól sejtem engedélyezni kell valami kiegészítőt vagy bővítményt, de nem találom amit engedélyezni kellene. Csak egyszer láttam egy bővítményt, de eltűnt.
2014. máj. 11. 13:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Chromeot használok, firefox omlott össze, chromenál nem jelentek meg a bővítmények. Operát még nem próbáltam.
2014. máj. 11. 13:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Van valami program ehhez, de emelt díjas sms-t nem tudok küldeni, hogy letöltsem a jelszót. :/
2014. máj. 11. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
SMS-est ne is küldj semmi ilyen oldalnak! Csak arra jó, hogy folyamatosan leveszi a pénzedet!
2014. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült! De minden csalás után kiír valami hibát, leokézom és tovább. :) Meg az elején lefagy a játék ha serkentőkre kattintok.
2014. máj. 11. 17:57
 7/9 A kérdező kommentje:
2014. máj. 11. 18:22
 8/9 anonim válasza:
Hát sajnos nem tudok segíteni, viszont nem is okoskodásból, de ne nagyon töltögess le ilyeneket, (A CE-n kívül) mivel általában sok vírús van bennük. Sajnálom, szia.
2014. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zixofrina válasza:

[link]

Ezt töltsd le.... Install Extension...erre katt....2 perc...és mindenből 99 kapsz és sose fogy el....

2014. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!