Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanában kezdtem el WoW-ozni...

Mostanában kezdtem el WoW-ozni. Valaki megtanítana Paladinnal, dk-val mage-el vagy támadó priestel jástzani?

Figyelt kérdés
A Taurin vagyok a Warriors of Darknes szerveren. Ha valaki megtanítana a fentebb felsorolt karik egyike közül jástzani akkor azt nagyon meghálálnám. Ha vállalná valaki ezt a feladatot akkor itt írjon vagy jelöljön be WoW-on: dusixdhun az egyik karim neve.

2014. máj. 11. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és kizárólag csak hordás vagyok :D
2014. máj. 11. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem a wod on lennél még azt mondanám, hogy miért is ne :)
2014. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a wodon nem éri meg játszani. Irracionálisak az árak, nagyon kevés a játékos, szinte lehetetlen normális raid-et összehozni.


A tauri wow szerver sokkal jobb, igaz, hogy többet kell szenvedni a felhúzással, gold farmolással. Ha beírod a youtube keresőbe: "wow 3.3.5 dk pve guide", akkor kiad egy rakás videót, amiben részletesen elmagyarázzák, hogy hogyan kell vele harcolni, milyen gemeket, enchákat, ruhákat, talentetet használj.

2014. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tauri forumot, azon belülis a szerszámosláda topicot, teljesen jó guidok vanak magyarul. Amm WoD nagyon berétegzödött, kezdőként már szinte lehetetlen felgearelődni.
2014. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg gyűjts pénzt szeptemberig és vedd meg a Warlords of Draenort. Elméletileg egészen jó lesz, legalábbis az előző 2 contentnél jobb.
2014. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Am azt észre vettem hogy nagyon gyors a fejlődés(főleg az elején). Akkor melyik szerón éri meg játszani!
2014. máj. 12. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Taurin nem éri meg, de ha nincs pénzed eredetire és mindenképp szeretnél játszani, akkor a tauri wow szerveren, ne a wodon. Nem mondom, hogy a tauri a maga GDKP rendszerével és a kezdők számára nagyon nehézkes raid-elésével még mindig jobb, mint a wod.
2014. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor átmegyek arra a szeróra. És ott vki help egy kariban a fentiek közül? :D
2014. máj. 12. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Mikormég a pajta volt a menő, akkor lazán felgeareltem a Tauris altomat a nulláról 25 normál szintre gdkpval, persze BiS trinket Death choice nélkül. Azért nulláról, mert mindenki, akit ismertem WoD-ozott velem együtt.


ON: Tényleg nézegesd a forumot, nagyon sok hasznos leírás van.

2014. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!