Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A battlefield bad companyban...

Én a háboru kérdése:

A battlefield bad companyban hogy kell multizni?

Figyelt kérdés

Semmilyen kód semm jó . Key generatorokat töltök le de az összes surveyes. Valami ötlet?

Nem RELOAD-eD!



2014. máj. 12. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elnézve a kérdést, te pc-n akarsz játszani, de nincs pc-n Bad Company csak a második része. Amúgy kövesd ezt a leírást: [link]
2014. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Húh!Hát nekem eredeti van meg de viszont mivel falamiért fehéren villog a kép (nem tom miért) ezért megpróbáltam torrentről leszedni és ha CD ről telepítettem ha torrentest telepítettem az én kódommal elindul!ja és nekem se ment anno mikor nem volt meg az eredeti!
2014. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja az lemeradt hogy próbáld meg azt hogy apródon megkeresed ezt a játékot és néha vannak olyan hülyék az emberek hogy a kódot is lefotózzák!Egyik haverom úgy futatta a BF 4 et!Viszont ha csak lövöldözni szeretnél néhány haverral a leggazdaságosabb megoldás a CoD4 ;)
2014. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!