Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 6300-as jungle lol?

6300-as jungle lol?

Figyelt kérdés
Melyik jungle-t vegyem szeintetek?Rengar,Kha`Zix,Vi esetleg egy Hecarim?De vmi jó jungle kéne mer eddig Lee Sinnel és Evelynnel jungleztem.

2014. máj. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kha/elise
2014. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kha most elég durva nerfet kapott 4.7ben.


Elise meg veszettül skilles de ő is erős.


Rengar/Heca most nincs a metában és nem annyira erősek most.


Szerintem VI az ideális. Earlybe nem túl tankos de nagyon mobilis és jól lehet vele gankelni is.

2014. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Khazix ugye most ingyenes,so azt majd kipróbálom,haverom karijába megvan heca meg rengar,majd hátha megadja a jelszavát és kipróbálom,elissel meg mondjuk már játszottam,de nagyon szar voltam,asszem 15-ösön játszottam vele,az meg azér nagyon cucckombós karakter,ugyhogy akkor még Yasuoval se tudtam játszani most meg tudok,még vit kéne valahogy kipróbáljam
2014. máj. 14. 06:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Shyvana sem rossz, igaz ő 4800-as. Nekem bejön.
2014. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amik jók junglebe: Jarvan 4, Vi, itt mind van CC, ami elég fontos 1-1 ganknél. Heca se rossz, csak azt könnyű counter junglezni és ott a vége.


De próbálkozhatsz Jax jungle-vel is, az is elég erős tud lenni.


Elise az megint olyan, hogy AP kell neki, de a Feral Flare olyan erős még mindig, hogy teljesen kiszorította az AP-s junglereket (aki nem hiszi nézzen dia/challenger streamet).


Nautilus bár papír az elején, de azzal is elég jól lehet gankelni, menekülni stb és nagyon tankos lesz a végére.


Volibear jungle-t is látni, bár nekem az nem jött be.


De nem feltétlenül 6300as junglert kell venni. Az, hogy annyiba kerül nem garancia arra, hogy olyan jó is. Nem az ára a fontos, hanem a skilljei. Én VI-t vagy Jarvan-t vinnék, esetleg Nunu-t ha nagyon counter junglerezni szeretnék.

2014. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Csak azt válaszd, amivel úgy érzed, hogy menni fog az eredményes játék, tehát kipróbáltad, és érezted a karaktert.


Hiába jó jungler Kha Zix, például nekem nem megy vele, ellenben Hecával, Vi-vel... igen.


Akiket viszont ajánlott - sőt -, hogy beszerezd, és tudd is használni, az Warwick és Udyr.

2014. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SEJUANI!!
2014. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!