Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép estét! Ki szeretném...

I.B.T. kérdése:

Szép estét! Ki szeretném kérni a véleményeteket a Mig szériáról a War Thunder nevű játékban. Milyen tapasztalatok tudok mondani róla/róluk?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mivel elég sok mindenkinek van ezért azt gondolná az ember, hogy irtó jó. Azonban ezek közül csomóan panaszkodnak miatta. Nos nekem van az orosz (szovjet) frakcióban egy jó néhány órám és csalódva tapasztaltam, hogy a Yak-15-ös egy nagy sz@ar, azért ezt fejlesztettem mert már nagyon kiakartam próbálni egy jetet, csak még anno 1-2 mig volt betéve a sima repülőkhöz és hanyagoltam. Viszont ahogy néztem a Mig nem sokban különbözik ettől. Elkezdtem a briteket, még ezekkel van a legtöbb kedvem lenni. Szerintetek megérné mégis kifejlesztenem a Mig-et és próbáljam ki vagy hagyjam?

Amit hozzátennék : szeretem a nehéz meccseket, nem szeretnék mondjuk a legjobbal lenni(tudom h nincs legjobb csak példaként írtam) viszont azt sem szeretnem ha rangsor végén kullognék.

Szerintem mindenféleképpen kipróbálom csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2014. máj. 16. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!