Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon anyagias....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon anyagias. Kellemetlen számomra ez a téma. Elmondanátok a véleményeteket? A szüleimnek ezt nem merem mondani.

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, komolyan vesszük egymást, szeret is engem. Többször okozott már kellemetlenséget ez a dolog.

Pedig már a megismerkedésünkkor is ebből volt félreértés, egy italt nem akartam tőle elfogadni, én akartam fizetni. Meghívni sem engedem magam semmire, nagyritkán egy lángost vagy egy fagyit, csokit, ilyesmit fogadok el, mást nem.

Az első, ami furcsa volt, hogy mikor elkezdtük a szexuális életünket, közölte velem, hogy az óvszer árát a párok meg szokták osztani. Így is volt. Pedig lett volna annyi eszem, hogy néha néha én is veszek helyette. Most áttérünk a fogamzásgátlóra, el nem mernék tőle fogadni "részletfizetést", egy forintot sem.

A legkínosabb, hogy finoman közölte velem, a benzinköltségbe is szálljak be. Úgy van a kocsijával való utazás, hogy ő minden héten megy több száz km-t a lakóhelyétől a főiskoláig, engem ha úgy jön ki a lépés felvesz út közben, de nem kerülő úttal. Gondoltam így is úgy is el kell mennie, nem gondolja, hogy nekem is fizetnem kéne.

Ez akkor derült ki, mikor egy kb 80 km-t mentünk kocsival a sulitól hozzánk, és mondta, hogy szálljak már be a költségbe, mert ugyanannyit fizetnék, mintha busszal haza mennék. Akkor rákérdeztem, hogy akkor azt is gáznak tartotta-e, hogy eddig nem fizettem, és láttam rajta, hogy igen, bár ő is szégyellte ezt az egészet.

Meg is kérdezte, hogy mi most róla a véleményem.

Pedig én amikor utazok hozzá, 6000 Ft az úti költségem...

Megmondtam neki, hogy ha kirándulni mennénk, én tömködném a zsebébe a költségek felét, de a házuktól a suliig mindenképp el kellett mennie....

Azért kérdezlek titeket, mert most zavarban vagyok, nem tudom, ki kezeli rosszul ezt az ügyet.

A barátom mondta, hogy a szüleivel és a tesóival volt már konfliktusa ugyanebben a témában, hogy pénzt várt.

Most szakmai gyakorlaton van, aznap mikor haza jön, már szeretne találkozni velem, hogy menjek el hozzájuk egy pár napra. Minden nap ír. De így hogy szálljak be a kocsijába? Elég hiú teremtés vagyok ilyen szempontból...

Mondtam neki, hogy én mennék a szokásos útvonalon. Akkor ő mondta, hogy nem kell fizetnem semmit, de a végén csak kibökte, hogy akkor az autó költségből vonjam ki a buszköltséget, ha mindenképp fizetni akarok neki.

Pedig nem 100 km-t megyek, se 200-at.

Kíváncsi lennék a véleményetekre. Mit csináljak?

19/L


2011. jún. 30. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Az elején még te ajánlgattad, hogy fizetsz mindenfélét és nem engedted öt fizetni... Akkor most mit vársz? Rászokott erre és most elvárja töled..
2011. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

a baratod egy paraszt...

mar bocs

2011. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
+1 az előzőre, mert megelőzött ....
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 napietus ***** válasza:
100%
a pasid egy bunkó. de te meg minek szoktattad rá? anyukáját pumpolja, én azt mondom...
2011. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok, egyrészt megnyugodtam, mert attól féltem én vagyok a paraszt.

Tényleg furcsa ez a dolog, de nem hagyom őt...nem nőzik, hűséges, nem iszik, nem cigizik, tanul mint az állat, bulizni se járkál nélkülem, sokkal érettebb, mint a többi 22 éves fiú. Velem minden nap érezteti, hogy szeret, mindig kedveskedik és bókol...és nagyon szeret...

Ezek mellett nem akarok hagyni őt.

2011. jún. 30. 23:07
 6/24 napietus ***** válasza:
ha az egész életedet így akarod leélni, ne is hagyd. de akkor mi a kérdés? tudod, a takarékosság nem azonos a kicsinyességgel. a pasid pedig az utóbbi kategória.
2011. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
97%
Hát, ne haragudj meg de ez nevetséges... Az én barátom soha nem várna tőlem ilyet... Mióta világ a világ, anyagilag a férfi támogatja a nőt és családot, persze ma már ez kiegészül a nő által megkeresett, vagy birtokolt pénzzel, de az én jelenleg párom és az eddigek sem, soha ilyet nem vártak tőlem, és pont ezért persze, én meg is leptem őket, olyan dolgokkal, amikre nem is számítottak pl. egy eredeti filmet, vagy egy esti pezsgő eperrel! Persze semmiképpen sem vagy Te a hibás, mert egy férfinak ezt tudnia kéne magától!Ne haragudj, de felnevettem ezen a benzinpénz témán... szánalmas KITARTÁST NEKED! ÉN A HELYEDBEN LÉPNÉK, MERT EZ NEM A LEGJOBB ELŐJEL A JÖVŐRE NÉZVE, AKÁR MENNYIRE IS KOMOLYNAK GONDOLOD A KAPCSOLATOT! ÜDV
2011. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ja, meg a kérdés, hogy miért szoktattam rá...Isten ments, hogy olyan legyek mint a sok ribi, aki a BMW kulcsát keresi, meg várja a drága ékszereket.

A másik oldal, hogy visszafelé is így gondolkodik. Egyszer szükség volt az esemény utáni tablettára (6800 Ft), egyből ideadta a felét.

2011. jún. 30. 23:10
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

legyél az én csajom nem kérek semmit a szerelem nem pénzben mérhető, ha van egy kis tartásod beintesz neki.


A kapcsolatok többségében az ilyenekből alkoholista állat lesz akit a felesége tart el mert dolgozni luxus nekik.

2011. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
én fejbelőném:)
2011. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!