Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Live For Speed S2 Drift...

David008 kérdése:

Live For Speed S2 Drift Edition-ban az FZ50 helyett hogy kell berakni másik autót?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat nézelődtem, keresgéltem de semmitse találtam, ami erről szólna. Csináltam magamnak az FZ50-hez egy jó Drift Setupot,(akit érdekel, annak elküldöm e-mailben, de az XRT-hez is csináltam egy nagyon jót) viszont az FZ50 erősebb autó és azt XRT nekem már lassú, csak az FZ50 nekem speciál nem tetszi egy Ford Mustang Chelby GT500, aminek nagyon gyenge a kidolgozása. Még annyi, hogy az XRT helyett tudok tenni autót, azzal nincs probléma. Pályákat is tudok, csak az FZ50 fog ki rajtam! :D

2014. máj. 17. 11:32
 1/1 kovacsgabor1 válasza:

Ha nem találsz semmit, akkor töltsd le az eredeti demo játékot, telepítsd, és rakd át az eredeti FZ50-et a demo veh mappájából a te veh mappádba. Így lenne egy eredeti FZ50-ed.

Remélem segítettem :)

2014. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!