Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Carbnban miért nem tudom...

NFS Carbnban miért nem tudom feltenni a fejlesztéseket amit egy másik autómon használtam?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy másik autót és ami votl azt eladtam,volt egy rakás cucc amit fel lehetet rakni,most meg nem engedi,minden lakat van,esetleg van valamilyen program ami feloldaná azokat?

2013. márc. 31. 11:35
 1/3 anonim válasza:
Van program trainernek hívják.De ne használd próbáld ki hogy választasz egy másik társat azzal feloldódik.
2013. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lakat van rajta akkor nem csapattárs kell, hanem elérhetővé kell tenni. Ha mindent fel akarsz oldani, akkor töltsd le a Save Editort, unlockold a Custom autókat, az Autosculpt elemeket, az Aftermarket cuccokat, és az összes autót. Ja, és persze mindezt meg is kell venned, szóval egy kis +pénzt is tudsz magadnak adni. A játék elejétől mérten csak pár verseny hogy bejuthass egy Autoboltba. Ha nincs meg a megfelelő csapattárs, akkor a már feloldott Autosculpt elemeket nem tudod szerkeszteni.
2013. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a lakatos elemek kellettek hanem sima...amit a mercimen használtam a teljesitménynél...az a mazdára nem kerülhetett fel...Köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!