Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption jó játék?...

Red Dead Redemption jó játék? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
És mi a helyzet a zombis extrájával?

2014. máj. 18. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes mindenképpen.
2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De pl. miért?
2014. máj. 18. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert jó.
2014. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én kipróbáltam, és nekem nagyon nem tetszett. De talán pont azért, mert mindenki agyon hypeolta, hogy "Úristenezeszméletlenjókedvencjátékodlesz!!" még azok is, akik soha a büdös életbe nem játszottak vele, csak videót néztek róla youtubeon, meg tudják, hogy a Rockstar fejlesztette. Az alapjáték egy sima TPS western játék. Szinte minden küldetés egyforma, én megcsináltam vagy 30-at, és egyik sem volt olyan, hogy "Na, ez aztán fasza volt". Versenyezz fogattal... aztán versenyezz lóháton... aztán versenyezz lóháton miközben lövöldözöl. Terelj marhákat... aztán terelj marhát esőbe... aztán terelj lovakat... aztán fogj be lovakat... aztán fogj be 5-öt időre... ez a főküldetés szál. És ezzel mennek el órák. Néha van egy kis lövöldözés, ami jó, de viszont 1 óra után teljesen megunod azt is. A történet is olyan kesze-kusza, van benne 10 főkarakter, mindegyik csicskáztat, és teljesen értelmetlen feladatokat ad, igazából indok nélkül. Az egyiknek ágyút kell összeraknod, a másiknak 25 versenyt kell megnyerned egy huzamba, a harmadiknak segítened kell hullákat kiásni, hogy aztán szexuális kapcsolatot tudjon velük létesíteni. És fogalmam sincs, miért kell 1 órán át egy öregembernek segítenem, hogy erekciót segítő italt adjon el, amikor nekem elvileg csak egy embert kellene fejbelőnöm az egész játék alatt. PS3-on próbáltam ki, és ott nagyvárosokban az FPS ugrál folyamatosan, idegesítő. A zombis extra egy fokkal jobb, ott nincs 1000 és 1 ilyen unalmas időhúzó küldetés, de a zombik meg annyira nem illenek a játékhoz, hogy az már fáj. Története a zombis kiegészítőnek nincs is, annyiból áll az egész végig, hogy "Há itt mé lett mindenki zombi?" A főhős karaktere viszont tetszett, jól eltalálták.


Most nyilván 25 ember be fogja írni, hogy haljak meg, és hogy mertem lefikázni egy Rockstar játékot, de ez van.

2014. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem lany letemre.

Foleg a lovak miatt.

A grafika jo, a tortenet jo de egy kicsit felidegesitett az h a jatek utolso kuldetesen a foszereplo meghal es avval a gyerekkel kell mennunk.egy kicsit eltartott mig megszoktam a hangjat.

A palya nagyon nagy.Lehet lovakat befogni, gyilkolaszni stb.

A pumak rohadt idegesitoek benne mert mindig kinyirnak.

nekunk meg a far cry 4 s gta5 meg a bstrefield 3 megvan ps3-on de en csak ezzel jatszok.

nekem nagyon bejon

erdemes megvenni.:-)

2014. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Kb. 11-szer átvittem az egészet és mindig nem unalmas.plussz a multyban is a legmagasabb szinten vagyok és a nevem HaisembergHUN :)

2015. aug. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, valaki kéri hogy megvegye e egy játékot, te meg elmondod mi történik a végén.. na így kell elbaszni valaki játékélményét. grat.
2019. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!