Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Be lehet Playstation 3 - ra...

Geri0925 kérdése:

Be lehet Playstation 3 - ra állítani magyar feliratot?

Figyelt kérdés
Megvettem a Painkiller nevü játékot Playstation 3 - ra a boritóján fel van tüntetve NAGY betüvel, hogy MAGYAR FELIRAT! A következő a helyzet be tettem a játékot és elindítottam, nem volt magyar se a menübe az írás , se játék közben! A játék opciójában nem lehet beállítani a nyelvet erre felhívtam egy szervizest, hogy segítsen és azt mondta, hogy " system settings -> és valami local? Na most én kívülről fújom a ps - nek a menüjét és 5x átnéztem, de nem találtam ilyet szerintem keverte az Xbox 360 - nal . Érdekes módon volt xbox - om és azon be tudtam állítani a magyar felíratot a ps - en nem tudom . ( a gép nincs flash - elve gyári az egész )

2014. máj. 20. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!