Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft most tényleg fizetős?

A minecraft most tényleg fizetős?

Figyelt kérdés
A haverjaim mondták, hogy töltsem le, de nem tudom, mert fizetnem kéne érte. Pedig ők mind játszanak vele, meg gyakorlatilag egy csomóan. Akkor ezek most tényleg kiadnak pénz ezért? Vagy csak én töltöttem le rossz verziót?

2014. máj. 20. 20:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban letölteni letudom, csak feltelepíteni nem.
2014. máj. 20. 20:25
 2/18 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2014. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A minecraft ugyanolyan játék mint az Arma 3 azaz nem ingyenes. Ettől függetlenül ingyen is belehet szerezni.
2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérj tőlük egy linket, mert ha valaki még linkelne is neked, akkor se biztos, hogy a verziója egyezik a többiekével. Amm egy elég olcsó játék, ha azt nézzük mennyit időt tölthetsz el benne.
2014. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

"Ettől függetlenül ingyen is belehet szerezni."


Miért is buzdítasz másokat lopásra? Főleg egy szinte filléres játéknál...?

2014. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miután a MesterMC kiment playIT-re, én ezen nem csodálkoznék. Egy dolog privát szervert csinálni, de reklámozni azt egy eseményen... Nem mondom, hogy tipikus P2W a szerver, de azért elég sok előnnyel jár, ha fizetsz, a legdrágább "rang" az eredeti játék árának több mint háromszorosa.
2014. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

# 5:

A kalózkodás nem lopás, mert az eredeti nem tűnik el. Tanuld meg a különbséget. Mondom ezt úgy, hogy én is voltam annyira autista, hogy megvegyem ezt a játékot és elszúrjak rá rengeteg órát...

2014. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kalózkodás nem lopás, mert az eredeti nem tűnik el

igenis lopas, mivel egy masolatat sajatitod el fizetes nelkul

2014. máj. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Abban egyetértünk, hogy a kalózkodás lopás, viszont a játék készítője erről másképp gondolkodik:


"Csak kalózkodd le, és ha a jövőben, amikor lesz rá elegendő pénzed, hogy megvedd, és még mindig szereted, akkor vedd meg. No és persze ne felejtsd el rosszul érezni magad miatta ;)"


Forrás: [link]

2014. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"A minecraft ugyanolyan játék mint az Arma 3 azaz nem ingyenes. Ettől függetlenül ingyen is belehet szerezni."


Letölteni le tudom ingyen, a gond ott kezdődik, hogy ahhoz, hogy fel tudjam telepíteni regisztrálnom kell, különben nem tudok vele játszani. És kérik hozzá a bankkártyaszámot, meg mindent, és alatta ott van, hogy 17 dollár vagy euró. Sajnos az árfolyamokat nem ismerem, de ha azt vesszük, hogy a dollár minimum 200 Ft, akkor 17*200 = 3400 Ft. És ez a legjobb eset. És szerintem nem éri meg ezt kifizetni. Ennél sokkal jobb játékok olcsóbbak, valahol már a Crysis első része is le van árazva 1000 Ft-ra, igaz már nem új, de azért a kettő minősége között van különbség.

2014. máj. 21. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!