Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft most tényleg fizetős?

A minecraft most tényleg fizetős?

Figyelt kérdés
A haverjaim mondták, hogy töltsem le, de nem tudom, mert fizetnem kéne érte. Pedig ők mind játszanak vele, meg gyakorlatilag egy csomóan. Akkor ezek most tényleg kiadnak pénz ezért? Vagy csak én töltöttem le rossz verziót?

2014. máj. 20. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" a kettő minősége között van különbség."


Van, csak nem a crysis javára...


"És szerintem nem éri meg ezt kifizetni."


Akkor ne játssz vele.

2014. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismétlem, kérdezd meg a haverjaid, honnan szedték le, ha már te nem tudsz kalózkodni. A másik, hogy mennyit játszol a crysissal? 10 órát? Hány ezer órát tolhatsz a minecraftban, amihez mindig lesz új tartalom, a modolhatósága miatt?
2014. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én a játékok minőségére megyek, mert az is emeli a élményt, és sokkal szórakoztatóbb és élethűbb. Azt pedig nem kell mondani, hogy ne játszak vele, mert ha akarnék se tudnék, ugyanis nem fogok neten keresztül fizetni semmiért sem. Egy játék sem ér annyit, hogy fizessek érte, ha már szétkúrja az időmet meg ott kell órák óta nyomorognom előtte, ami alatt bármi értelmesebbet csinálhatnék, akkor persze hogy fizetek érte.

Különben is azért akartam letölteni, hogy megmondjam a többieknek hogy milyen szar játék, de akkor ez van. Valakinek a szülei nyitnak bankszámlát, és raknak rá havonta pénzt, nekem nem, nem vagyunk gazdagok, és a valóságban élek, a lelkiismeretem nem is engedné, hogy ilyenre szórják a pénzt. Inkább megmondanám nekik, hogy vegyenek valami értelmesebbet, ha már olyan állásuk van, amely nem sok embernek adatik meg, és elveszik normális emberek elől a munkalehetőséget, akik sokkal jobban megérdemelnék. Ti nyugodtan tökölhettek az időtöket kis kockabábukkal, hogy felépítsetek valami ócskaságot, és utána gyönyörködjetek benne, és elmondhassátok dicsekedve, hogy milyen ügyesek vagytok. Igen, 1000 óra játék után. Nagyon nagyon ügyesség kell ahhoz, hogy ott kattintgassak a gép előtt. Ti ezt választjátok, nektek a minecraftért megéri akár 20 ezret is fizetni, nekem nem, még ha milliárdos lennék sem adnék ki érte pénzt, ugyanis semmi értelme. Ti majd a gyerekeiteknek (ha lesznek) ugyanígy ráfizetitek majd a pénzt, és ugyanígy tönkreteszitek a személyiségüket. És most itt zárjuk le, úgyis értelmes ember nekem ad igazat, a ti véleményetek meg nem számít. Ez van.

2014. máj. 21. 17:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Minőség alatt te a grafikára gondolsz? Akkor asszem nincs is miről beszélnünk többet.
2014. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szóval neked a játék minősége a fontos, ezért lenézel más játékokat (nem minecraftozok), de közbe utálsz játszani és fölösleges, sőt személyiség rombolónak tartod őket. 1 ha utálsz játszani akkor miért érdekel? 2 ha utálsz játszani miért töltötted le (ez bugyutaság, hogy letöltsd azért, hogy megmond barátaidnak, hogy mekkora hülyeség ez egy ellentmondás 3 A minőség tényleg nálad a grafikát jelenti??? felületes vagy 4 miért ne lenne fizetős?? Szerinted a programozás az valami örömteli dolog?(végül is lehet az), de ezt a játékot megprogramozni komoly munka 5 Semmi sincs ingyen 6 Ha nem érdekel a véleményünk, akkor hagyd itt ezt a weboldalt. Gondolkozz el kicsit azon amit mondtam.
2014. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én a játékok minőségére megyek"

Igen, látjuk.


"nem kell mondani, hogy ne játszak vele, mert ha akarnék se tudnék, ugyanis nem fogok neten keresztül fizetni semmiért sem."

Ha akarnál sem tudnál játszani, mert nem AKARSZ fizetni érte? Tessék? Azt már csak mellékesen súgom meg, hogy ma már kvázi biztonságosabb neten keresztül fizetni, mint készpénzzel... Aki persze a múlt században, egy barlangban nő fel, az biztos varázslatnak tartja az áramot is...


"azért akartam letölteni, hogy megmondjam a többieknek hogy milyen szar játék"

Nagyon meggyőző.


"a lelkiismeretem nem is engedné, hogy ilyenre szórják a pénzt."

1: szórják=szórjak (elírás) - Tehát ha lopsz valamit, akkor tiszta lesz a lelkiismereted? Gratulálok.

2: szórják=szórják (nem elírás, ezt akartad mondani) - Ki vagy te, hogy megszabd másoknak, hogy mit vásároljanak? Mi köze egyáltalán a TE lelkiismeretednek mások pénztárcájához?


"Inkább megmondanám nekik, hogy vegyenek valami értelmesebbet"

1: Kiknek?

2:Ismét, ki vagy te, hogy meghatározd, kinek mi az értelmes?


"elveszik normális emberek elől a munkalehetőséget"

Aki akar dolgozni, fog is.


"nyugodtan tökölhettek az időtöket kis kockabábukkal, hogy felépítsetek valami ócskaságot, és utána gyönyörködjetek benne, és elmondhassátok dicsekedve, hogy milyen ügyesek vagytok. Igen, 1000 óra játék után."

Remélem látod, hogy aki így tesz, az teszem azt 1000 órányi szórakozást vesz 6000 forintért. Óránként 6 forint. Az 1.0-s verzió 2011 végén jelent meg, aki részt vett a bétában, komoly kedvezményeket is kapott. Számold ki, már ha tudod, hogy az mennyi idő naponta.


"Nagyon nagyon ügyesség kell ahhoz, hogy ott kattintgassak a gép előtt."

Ott a lehetőség, vedd meg. Lássuk, össze tudsz-e hozni benne egy kapcsolóüzemű tápegységet. Ja, fizetni büdös, elnézést. A fantázia hiányáról már nem is teszek említést (de, mégis).


"nektek a minecraftért megéri akár 20 ezret is fizetni, nekem nem"

Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja, lásd negyedik idézet, kettes pont. A fenti példa alapján kiszámolhatod, mennyibe is kerül egy óra minecraft. Te mikor vettél 20 ezer forintért gyakorlatilag végtelen mennyiségű szórakozást? Ejnye, nem vettél semmit.


"semmi értelme."

No komment.


"Ti majd a gyerekeiteknek (ha lesznek) ugyanígy ráfizetitek majd a pénzt, és ugyanígy tönkreteszitek a személyiségüket."

Mire fizetünk rá? Mert ennek így meglehetősen nagy pejoratív felhangja van, csak nem magyarázod meg miért. Mert legót adok a kezébe? Olyan játékot veszek neki, ami fejleszti a kreativitását? Akkor én bizony rá fogok fizetni majdan...


"értelmes ember nekem ad igazat, a ti véleményetek meg nem számít"

Értelmes ember jókat kacag a baromságaidon.


"a ti véleményetek meg nem számít"

Ez pedig feltételezi azt, hogy neked is van véleményed. Nincs. Csak kapálózol, fröcsögsz, és sírsz, mert nem tudsz olyasmivel játszani, amiért nem vagy hajlandó fizetni.



Sosem írtam még ekkora kommentet, de olyan szinten emeletes szellemi kilincs vagy, hogy az elképesztő.

2014. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy megírtad ezt kedves #16, én egyszerűen nem tudtam elkezdeni, mert annyi dologba akartam egyszerre belekötni.
2014. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 alexandrauuu válasza:

ha megadod a skypodat akkor átküldök egy olyan minecraftot ami ingyenes

:D

2014. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!