Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 szigetvilág tenger...

Sims 3 szigetvilág tenger alatti grafika probléma?

Figyelt kérdés

Miután újrarakták a gépemet feltelepítettem a simset és mikor a szigetvilágban lementem búvárkodni a tenger alá, akkor borzalmas látvány tárult elém. Iszonyat pixeles volt az egész, pedig az újratelepítés előtt még szép volt. A videokártyám se változott: Intel(R) HD Graphics

Gondoltam, hogy valamelyik beállítást kell felhúzni magasra, csak nem tudom, hogy melyiket. Fel meg nem szeretném húzni az összeset, mert így is lassú (ez a másik probléma, hogy mindig beakad pár másodpercre, ami elég idegesítő egy idő után)

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. máj. 22. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Kapcsold ki az Advanced Rendering-et.

2. Mentsd el a játékot és lépj ki.

3. Indítsd újra a játékot.


Sajnos ez azzal is jár, hogy a viz feletti világ ronda lesz, ezért csak akkor javasolt, ha sokáig akarsz víz alatt lenni.


Forrás:

[link]

2016. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!