Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GBA-s Pokemon játékoknak...

A GBA-s Pokemon játékoknak va. Sorrendje? Red, blue, green stb.

Figyelt kérdés
Anno játszottam a green-el es most emulatorral ujra ki akarom próbálni, van sorrend vagy mindegyik más?
2014. máj. 22. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

!Pokemon Red/green/blue/yellow! nagyon hasonló talán egy kép pokemon van ami a másikban nincs (Pl egyikben benne van Pidgiot másikban csak spearow)


!Pokemon Gold/Silver/Crystal! Johto (2. évad)


!Pokemon Sapphire/ruby/emerald! Hoenn (3.)


!Pokemon Diamond/Pearl/platina! Sinnoh (4.)


!Pokemon Black/white -- black2/white4 (5.)


!Pokemon X/Y (6.)


És amúgy ha az első évadot akarod játszani akkor ajánlom a FireRed-et vagy a LeafGreen-t miután az sokkal felvan javítva jobb generációs gameboy-ra.


Ha a második évadosat akkor meg a SoulSilvert/Hearthgold-ot. Ugyan abból az okból az mint az elözőt.

2014. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha meg az időrendi sorrendben nézed akkor a játék úgy megy hogy | - 1. 3. évados játék egy időben

2.

4.

5.


+ a kérdésedre válaszolva nincs sorrendje úgy hogy egy évadon belül a két játéknak. Csak kicsi eltéréssel más Pokemon van benne.

2014. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha az első évaddal szeretném kezdeni akkor green, vagy red,én a green-el játszottam kiskoromban úgyhogy az lesu :3
2014. máj. 23. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Jólvan, de azért ha szebb kinézettel szeretnéd (+ extra funkciók) Akkor játsz a leafGreen v. a fireRed-el. Ugyan az :) és ott asszem még több pokemon is van.
2014. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm... meg is jött a kedvem a pokemonhoz :D le is szedem
2014. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a LeafGreen-t és rájöttem ezzel játszottam régen is, most tabon tolom emulátorral. :) :3
2014. máj. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!