Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 4 éves fiúnak milyen Nintendo...

4 éves fiúnak milyen Nintendo Wii játékokkal érdemes kezdeni? Ami egyszerű és szórakoztató, esetleg megmozgatja ::: 4 ÉVES! :::

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 03:10
 1/8 anonim válasza:
40%
Egy focilabda hasznosabb volna szerintem :)
2014. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi van neki, nem életvezetési tanácsot kértem, koncentráljunk a kérdésre :)
2014. máj. 24. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
A legalapabb a Super Mario játékok, hiszen ez jut mindenkinek az eszébe a Nintendo-ról. Úgy tudom Wii-re van SM 3D World SM Galaxy 1 és 2
2014. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ja és persze korhatár nélküli játék tehát biztos jó lesz ;)

2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem komolyak a 3D-s játékok egy 4évesnek?
2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeném 4 éves korban. Ha hosszú távon már kis kortól erre van szocializálva az ember, olyan kocka lesz mint én.
2014. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen... Focilabda hasznosabb lenne. Igaza van az elsőnek.
2014. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz nem kérdezted ezzel kapcsolatban senki véleményét, de én sem tartom jó ötletnek, hogy 4éves fiúcskát letompítod ilyen konzol játékokkal. Ez úgy mondom, hogy én is megvettem a 4éves gyerekeimnek a wii-t is, ps2, ps3, mint vlmi idióta, mert bármit megvennék nekik, DE!! 2 hónap sem telt bele és nem tudtam levakarni őket ezekről, szinte senkivel nem kommunikáltak, alig ettek, ha néha kiszakítottam őket a tv elől agresszívak lettek, pedig nem is olyan játékokkal játszottak, ami ilyen, de mégis. Aztán 1 nap meguntam és lepasszoltam az összes konzolt. Újra előkerült a lego, a mesekönyvek, a ki nevet a végén és 1 héten vissza kaptam a kis tündéri, értelmes gyerekeim. Szóval én is tapasztaltam, hogy nem mindig a legjobb, ha megvesszük a gyereknek a legmodernebb, legmenőbb kütyüket, mert szörnyen le tudja butítani a piciket. :(
2015. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!