Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4 vagy Xbox One?

ChrisMix kérdése:

Playstation 4 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

Tudatában vagyok annak,hogy számtalanszor előforduló kérdés itt GY.I.K-en.

A felől érdeklődnék hogy melyiket érném meg megvenni?

Ha PlayStation 4 akkor miért pont ez?

Ha Xbox One akkor miért pont ez?

Tudom mindegyiknek van hátránya és előnye is.

És érdemes-e részletre venni,ha igen akkor hol??(media markt..)(olyan válasz ne jöjjön hogy fizesd ki inkább egybe.)



2014. máj. 25. 22:00
1 2
 1/12 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
0%
Én az XBOX mellett állok. Van PS 2-m, de azzal az a bajom, hogy például ha egy 5 éves gyereknek veszed, azt nem fogja zavarni. De ha magadnak, akkor az egy idő múlva felbsz, hogy összeérnek az ujjaid. Autós játék közben, vagy háborús közben eléggé zavaró tud lenni
2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Válasz egy része nem a témával foglakozik.

PS2 szoba se került.

2014. máj. 25. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:

"A felől érdeklődnék hogy melyiket érném meg megvenni?"

Őszintén szólva szerintem egyiket sem éri meg megvenni...legalábbis most még nem

A konzolok drágák, a játékok túlárazottak, kevés is van belőlük és az inFAMOUS Second Son és Forza 5 kivételével egyiknek sincs még érdemi exkluzíva (persze készül az Uncharted 4, Order 1886, Halo 5, meg Quantum Break de ezek még kicsit odébb vannak)

Most mi alapján választ az ember, az egyénfüggő, haverom az erősebb hardver miatt vett PS4-et, én azért fogok azt venni mert valószínűleg megint ötször annyi és kétszer olyan jó exkluzívok lesznek rá, mint anno ahogy PS3-al is volt, nálam az exkluzívok döntenek

innen kiindulva mondjuk adja magát a PS4, mert ha több szempontból is nézzük erősebb, olcsóbb, jobb exkluzívok lesznek rá (mondjuk ez a jövő zenéje és szubjektív is, van aki a Ryse miatt lehet beruházik egy One-ra)

2014. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudatában vagyok annak,hogy számtalanszor előforduló kérdés itt GY.I.K-en.

es te feltettel meg eggyet. szerinted most mas valaszokat fogsz kapni?

2014. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a címek miatt PS4-et veszek, bár az még odébb van, mert alig van rá valami, és most vettünk haverral ps3-at, és mire végigtoljuk az összes ps3-as címet, ami említésre méltó.. :)

Bár ahogy néztem, hogy pl. a Watch Dogs szinte kihasználja a PS3-at.. érdekes, bár a mai konzolok nem fognak annyi időt megélni, mint az előző generáció.

2014. máj. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Röviden ha PS 4 exclusive-jai érdekelnek akkor azt vedd ha One-éi akkor meg azt.

Azon teljesen felesleges vitázni h most melyiken néz ki 5 pixelel jobban a játék.


Az irányítás mind 2-nél megszokható.

Blue ray már mind 2-be van.

És már mind 2-nél fizetős a multi.

És mind 2-re irreálisan drágák a játékok, 12 alatt nem találsz de átlagba ilyen 17-20 E.

2014. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindenkinek a választ.

Aki megfelelően választ a kérdésemre ment a felpontozás,aki csak trollkodni,vagy csak hsz huszár ment a jelentés + lepontozás.

*És érdemes-e részletre venni,ha igen akkor hol?*:=választ várnék.

2014. máj. 26. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Én múltkor akartam volna valamelyik boltban, ilyen kisebb bolt volt, és nem engedték részletre venni, mert csak 20 vagyok, és 21-nek kell lenni hozzá ha jól tudom, így a bank nem hagyta jóvá. Talán a T-nél megérné, ha mobilnetet is szeretnél.

pl itt nem próbáltam még, de én inkább gyűjtök, és egyszerre veszem meg.

[link]

2014. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én 16 éves vagyok,persze nem én venném részletre hanem a szüleim.

T-Mobilenál láttam de elégé nagy köcsögég amit csinálnak és szerintem nem éri meg.

Mivel ha jól tudom kötelező venni hozzá internetet?

Vagy a régi maradhat?

Írtam a Media Markt.-nak és azt válaszolták hogy náluk lehet venni,és nincs kamat.

Fizetést papírt kell vinni meg hasonlót,és kiszámolják a fizetésedből hogy mennyit kell havonta fizess.

2014. máj. 26. 16:18
 10/12 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Amúgy szerintem amit küldtem választ szerintem inkább beletartozik... Most ez is egy nagyon nagy érv, hogy miért Xboxot vegyél
2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!