Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4 vagy Xbox One?

ChrisMix kérdése:

Playstation 4 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

Tudatában vagyok annak,hogy számtalanszor előforduló kérdés itt GY.I.K-en.

A felől érdeklődnék hogy melyiket érném meg megvenni?

Ha PlayStation 4 akkor miért pont ez?

Ha Xbox One akkor miért pont ez?

Tudom mindegyiknek van hátránya és előnye is.

És érdemes-e részletre venni,ha igen akkor hol??(media markt..)(olyan válasz ne jöjjön hogy fizesd ki inkább egybe.)



2014. máj. 25. 22:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes döntés lesz,mivel tervem van vele.

Mostani konzolok elégé jól össze van rakva.

Kontrollerek mind két esetben jó,PS4 viszont újított és masszívabb és jobb lett,Xbox viszont nem nagyon újított kontroller ügyileg.

Xboxal egyetlen bajom az hogy nagyon Kinect függő persze most jön az a verzió hogy kinect nélkül de ha jól tudom ugyan annyi lesz?

Xboxban a Halo sorozatot nagyon szeretem.

Várok érveléseket:.........

2014. máj. 26. 22:55
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 pont az a lényeg hogy Kinect nélkül olcsóbb lesz

persze MS úgy tálalja, hogy Kinect-tel lesz meg az igazi élmény ami azért sem igaz mert a Fighter Within és Kinect Sports Rivals esetében is a mozgásérzékelő inkább elvesz mint hozzáad a játékélményhez (pedig ezek pont Kinect-re vannak kihegyezve)

az egész abból áll hogy 2006-ban vitték a Wii-t mint a cukrot és ezt kihasználva próbált jobbat alkotni az MS, nagyot akartak fingani de csak besz*rtak (már elnézést) a Kinect egy pontatlan és nélkülözhető kiegészítő lett

oké hogy egy-egy Dance Central vagy hasonló játék esetében el lehet hülyéskedni vele de egy komoly játékot sem lehet rá felépíteni, a maradék meg csak mini-játék kollekciókból áll mint a Kinect Star Wars és Kinect Harry Potter (mindkettő hanyagolható alkotás)

A PS Move meg egy az egyben Wii-copy volt, mondjuk a Sony-nak van annyi esze hogy nem ragaszkodik hozzá látványosan, úgy tűnik az MS videojáték részlege is kezd érettebben gondolkodni és lehet rájöttek hogy az embereket nem érdekli a Kinect, ha már kiadják ezt a Kinect nélküli One-t

persze akinek pénze van rá meg beruházik ilyesmire a Dance Central vagy más hasonló játékok miatt oké, én nem dobtam ki 30ezer forintot Kinect-ért, bőven meg volt az X360-asom nélküle

2014. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!