Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes meg venni a Watch...

Érdemes meg venni a Watch Dogs-ot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szidja mint a lovat, és csak a jól felépített marketing miatt megy a hype (Mo-n is mindenhova felfújták a jelet). Óriási gépigény, csak 1 kiemelkedő ötlet (hax), sablonos sztori, béna karakterszínészet stb. Én csak videókon láttam és más véleményét adom vissza. De 11,000-et ez a játék biztos nem ér.
2014. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megbántam, hogy megvettem.
2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kalap fos... r7 265-el és fx-8320-al minimumon akad.... hogy lehet ekkora fost kiadni?
2014. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én le szedtem nálam megy i3 4130 3.4ghz 8gbram radeon r7 260x mediumon csak megkérdem érdemes-e meg venni
2014. jún. 1. 00:29
 5/7 anonim ***** válasza:
érdemes de csak is konzolra, én ps4-en tolom semmi akadás
2014. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nehogy megvedd már amit megkaphatsz ingyen is...Én innen töltöttem le:

https://www.youtube.com/user/Metatongaming

2014. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy érdemes-e megvenni?--Igen.Ha szereted az igazán jó sandbox játékokat akkor (és nem akarsz kiba*ni a fejlesztőkel) megveszed.A játék jó.Nem a megváltó aminek a hype és a reklámok beállították.Van sok hibája (én pc-n játszok kontrollert csak ajánlani tudom ha van. Persze ha pc-n játszol) pl:csomó grafikai,fizikai de túl lehet élni. A története ku*va jó.Már rég nem láttam ilyen jó alapötletet (hackelés stb).De ez csak az én véleményem.Én meg értem azt is aki szidja mert bevallom én is többet vártam a játéktól.Visszatérve ha bejönnek a sandbox játékok és az alap elképzelés hackelés ilyesmi akkor VEDD MEG mert minél többen megveszik akkor az Ubisoft a többi játékát is magyarosítja.( sztem a felirat zseniális hozzá. de abban is vannak hibák amit egy jól angolul beszélő észrevesz)
2014. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!