Nory0722 kérdése:

Smart watch óra, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyon elgondolkodtam, hogy vennék egy ilyen órát. 30nál többet nem szánok rá, de nem tudom melyiket érdemes venni, ami jó is. Samsung galaxy s telom van. Nekem a lényeg, hogy gyors legyen, tudjon kezelni pdf, ppt, és döcög kiterjesztésű fájlokat. Na meg persze ne fagyjon le 2naponta.
2014. máj. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában ezeknek a képességeivel.

Ezek a telefonhoz bluetooth-on kapcsolódnak, és a hívások, sms-ek, érkező emailek jelzésére, kezelésére szolgálnak.

Irányíthatod a telefon zenelejátszóját, és néhány ehhez való alkalmazás is, pl. időjárás, fitness, stb.


Pdf-et ekkora kijelzőn (~1") olvasni, ... önkínzó és értelmetlen lenne... ezt komolyan gondoltad?!


(mi az a döcög fájl?)

2014. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
doc fájl akartam lenni, csak telefonról írtam ki a kérdést, és nem láttam, hogy ezt tette be. igen, komolyan gondolom, mivel mindenki ezt csinálja a csoporttársaim között. nem, nem vagyok tisztában a műküdésével, ezért tettem fel a kérdést. elvégre elvileg ezért van ez az oldal, bár lehet én gondolom rosszul.
2014. máj. 25. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy kérdeztél, azzal nincs baj, azért válaszoltam, csak nem gondoltad végig a kérdést.


Olvasd el:

[link]

[link]


A pdf, mint azt tudod, megtartja a szövegformázást, ezért ilyen kis felbontású kijelzőn vagy olvashatatlanul kicsi, vagy belenagyítva, pár betü olvasható és húzigálhatod jobbra-balra. Nem tudom, a pdf-et egyáltalán megjeleníti-e, szerintem nem.

Szerintem a társaid sem pdf-et, hanem egy sima szövegfájlt olvasnak.

Döcög-doc, oké, így már értem (én is mobilról írók).

2014. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! És maga az óra jó?
2014. máj. 25. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Órának gagyi, kütyünek jó.


Ezekben nincs sim kártya, minden értesítést a mobiltelefonról kap bluetooth-on keresztül (ezáltal a telefon is gyorsabban merül), ha neked fontos, hogy a telefon elövétele nélkül lásd az értesítéseket, kezeld a zenelejátszót,

vagy a fitness, sport alkalmazások kellenek, akkor igen.



Teszteket elolvastad?

2014. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam. Jókat írnak róla, csak inkább saját tapasztalatra voltam kíváncsi. Ha esetleg valaki használta már hasonló dologra.
2014. máj. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!