Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft! Merre keressek falut?

Minecraft! Merre keressek falut?

Figyelt kérdés

Csináltam térlépeket, és bejártam már elég nagy területet, de sehol semmi. Sivatagban szoknak főként lenni, de a közelben eddig még sivatagot sem találtam. Van viszont tajga, de gondolom attól inkább az ellenkező irányban kell keresni, nem? Van valami ötletetek, hogy hogy találhatnék falut?

17/L



2014. jún. 2. 22:00
 1/8 Love.Girl55 válasza:
Èn úgy tudom véletlen szerű, èn egyszer egy hegynek az oldalán találtam egy falut. De volt olyan is hogy a óceànban volt egy jó nagy sziget ès annak a szèlèn volt a falu. Szóval vèletlen szerű de a legtöbb rèteken vagy erdő közelèben szokott lenni.
2014. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia(lány vagyok) ha az mpc falukra gondolsz akkor van sivatagban és pusztákon ahol ugye falusiak is ott vannak...pontosan sosem tudod,hogy hol vannak csak rátalálsz...egyébként van olyan térkép mod amin mindent megmutat még az ésvénykincseket is a föld alatt de nem tom mi az mert nem töltöttem le:S csak barátaim mondták akikkel játszoTTAM..:)
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában a NPC-k a sík terepre szeretnek építeni(megértem őket én is utálok máshova építeni) ami alatt a sivatagot és,a síkságot értem.
2014. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem kell magyaráznom*:


https://www.youtube.com/watch?v=_D99caWddEs


*Csak azért is magyarázok, a világ létrehozásnál ún spawn pont beállítható (azaz hogy hol fogsz felébredni, milyen körülmények között), vannak bizonoyos kódok amivel a (szinte) végtelen térkép szélére kerülhetsz ki, mások faluhoz raknak stb.

A baj csak annyi h ahogy frissül a MC úgy ezek a pontok eltolódhatnak, vagy akár teljesen át is alakulhatnak.

Nem ellenőriztem le h a linkelt youtube vidiben a szám jó-e vagy sem.

Google majd segít a többiben:

"spawn point minecraft"

2014. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A már meglévő világomban szeretnék egy falut találni. Másik világban (amit később hoztam létre) már találtam... Ez a térkép mod jó ötlet, nem tudja valaki honnan tölthetném le?
2014. jún. 4. 15:30
 6/8 anonim válasza:
azt sajnso nem tudom:( tudom,hogy írtam h térkép mod de többet én sem tudok emrt mondom enm töltöttem le:( és azokkal a barátokkal már nem tartoma kapscolatot...de keress rá goggle-ban bárhonnan letöklthetetd csak majd a telepítést keresd youtube-on!!! én is úgy szoktam ha nem tudok valamit telepíteni ...általában fenn van youtube-on...írd be magyarul meg angolul is és biztos kidob valamit aztán csináld azt ami a videón van...:)sok sikert!
2014. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jófej:D ***** válasza:
esetleg ez az? rei's minimap): https://www.youtube.com/watch?v=7B4LkT6k9CI
2014. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok(alligátor vagyok) nem biztos hogy van falu a világodban. ezt okozhatta egy bug is,rossz verzió is,vagy csak még nem találtál egyet sem
2014. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!