Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen mmorpgét érdemes játszani?

Milyen mmorpgét érdemes játszani?

Figyelt kérdés
Fontos hogy magyarokkal tudjak játszani és hogy jó late game-el és pvp vel rendelkezzen a játék na meg az ingyenesség... Sokat kipróbáltam már majdnem rengeteget :D ezért egy amolyan vitának is mehet a téma... Néztem a Raiderz nevű játékot egyszer próbáltam tetszik de nem tudom hányan vannak magyarok meg egyáltalán a playerek... Tetszik a nontarget rendszer de a Tera gyenge lett mert lategame semmi úgy tudom :/

2014. jún. 2. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2-t próbáld azt 1X megveszed és kész nincs havidíj.


Ellenben mondják az Elder Scrolls Online-ra h az utóbbi idők egyik legjobb MMO-ja viszont az meg fizetős.

2014. jún. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Riftet ajánlották nekem, habár én idő hiányában még nem tudom elkezdeni, ezért nem tudok róla mást mondani.

GW2 nem rossz, de én pár hónap alatt teljesen meguntam, régen meg max szinten nem volt kb. semmi (ez lehet, hogy ma már változott, régen nem toltam már).


#1: Hát, én a TESO-val játszottam, de szerintem egy nagy kalap lóürülék. Pénzt nem adnék érte.

2014. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok de pont nem ezt kérdeztem :D Ha valami jó de fizetős azzal semmire nem megyek :D Kérdezném a véleményetek a következőkről: Aion, Tera, Rift, RaiderZ, Rotro, Neverwinter és még amit ti ajánlatok... De pls legyen teljesen ingyenes és jó pvp, end game, magyarokkal...
2014. jún. 3. 15:15
 4/4 anonim válasza:
Tera nagyon egyhangú egy idő után, Aion nem volt rossz, az ingyenesek közül eddig az tetszett legjobban. de egyik ingyenes se érhet a WoW közelébe :P
2014. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!