Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik MMORPG a legjobb?

Melyik MMORPG a legjobb?

Figyelt kérdés

Csak ezeknek a feltételeknek megfelelőket írjatok pls!

Legyen teljesen ingyenes, jó pvp, jó endgame, magyarokkal tudjak játszani és a grafika inkább szebb legyen bár a játékélmény a lényeg...



2014. jún. 3. 15:22
1 2
 1/14 Csiß ***** válasza:
Vannak ám igények bro..
2014. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyent meg fizetosbe se nagyon talalni
2014. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A leginkább közelállóbb játéknak HISZEM - mivel nem játszottam vele..., szerintem a Tera... De osztom az előző kommentelőket. Ilyen nincs.
2014. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tehát legyen közel tökéletes... Persze...
2014. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

xD Hát persze hogy igényes vagyok mivel már rengeteg ilyet kipróbáltam illetve játszottam és már tudom mitől lenne jó egy mmorpg csak nem találom... :/ na ez a gáz:D a nemtudás néha jobb mert akkor kisebbek az igények :D

De azért a királyfi is elment szerencsét próbálni és mi lett belőle xD gondoltam miért ne írjam be kérdésnek ide :D

A Tera-t ismerem játszottam is vele, hangulatos szép grafika viszont magyarok híján és az endgame-re azt mondják hogy nulla :/ Ami nekem baj mert nem szintezni szeretek hanem max szinten cuccokat szerezni és a többi...

Ha esetleg valaki tud ilyet mondani vagy olyat ami a legközelebb áll a feltételeimhez annak megköszönöm ha megosztja velem :)

2014. jún. 3. 22:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagy győzzetek meg a Tera-val kapcsolatban :D
2014. jún. 3. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Terában vannak magyarok, zenobián. Raidelni meg ugyan úgy mennek az emberek. De ha wowos voltál akkor unalmasnak fogod találni..
2014. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Thx wowoztam :/
2014. jún. 5. 19:17
 9/14 anonim válasza:
A Terát hamar meg lehet unni. Az Aion is csak egy ideig volt érdekes... egyértelműen WoW a legjobb, legalábbis nekem. Annál szerintem hiába keresel, nem fogsz jobbat találni.
2014. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 EnikőSzilka válasza:
Én a WoW-ot 10 perc alatt meguntam :D
2014. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!