Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy meg tudom oldani,...

NathanSzerver kérdése:

Valahogy meg tudom oldani, hogy ne kelljen telepíteni a gépemre a metin2-őt, mégis tudjak vele játszani?

Figyelt kérdés
Könyvtárból játszok, ahol a telepítéshez rendszergazdai jog kell, de nekem nincs ugyebár. Valaki feltenné a telepített metinjét a netre a fájlokkal együtt, hogy letöltsem, vagy megmondaná, hogy kerüljem ki a rendszergazdai jogot, vagy küldene egy linket olyan metinhez, amit nem kell telepíteni vagy átmegy ezen a vizsgálaton a telepítésbél, mikor a jogot kéri? Előre is köszönöm!

2014. jún. 4. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

egy jobb klick -> futtatas rendszergazdakent

nem kell hozza egyetem

2014. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a rendszergazdai jelszó feltörése már egyetemi szintet üthet meg. Meg hát a néhány év börtön sem annyira kecsegtető.
2014. jún. 4. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
mifele jelszorol beszelsz???
2014. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hagyd ra, nem tudja mi az a jobb klik es a rendszergazda futtatas
2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem meg ti vagytok hülyék, ha a szerver (gondolom van szerver, mivel több gép van..) le van védve jelszóval, akkor azt kérni fogja. Na figyelj, hogy metinezek en az iskolaban.. Gondolom otthon van géped, meg egy CD.d vagy bármid na arra szépen felrakod a metint a CD.t meg szépen betolod a gépbe a könyvtárba.. Ha nem megy akkor irok más megoldást is...:D
2014. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
<-- bocsi az ékezetek miatt.. teloról irok :D
2014. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

arra nem goldoltal esetleg???? pendrive????????????????????????????? probaltad mar?

egyebbkent a metinnek semien formaba nincs olyan lehetosege hogy kliens nelkul elinduljon a jatek mivel KLIENS jatek. egy ijen jateok tudok amit te le irtal es az a Vindictus nem kell le tolteni a gepre, a weboldalt tolti le a jatekot es a weboldalra is menti le a jatekot. es a weboldalon is kell elinditani a jatekot, es lenyegebe elidul es kulon jatek ablakkent megjelenik..

2014. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ti értelmirokkant idegzetűek. amikor rendszergazdaként futtatja akkor kéri a GÉP jelszavát mert talán le van jelszavazva és korlátozva van a "Szülői felügyelet" fülnél...... ÉRTELMISÉGI SZINT 5*
2015. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!