Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó (átlagos)...

_Goodlife_ kérdése:

Tudtok mondani jó (átlagos) Fejlődős, mászkálós játékokat?

Figyelt kérdés

Fejlődős,mászkálós online vagy offline játékot keresek, ami jól lefoglal.Ezen kívül bármilyen játékot meghallgatok ami szerintetek jó.

Akció,kaland,ügyességi,fantasy,stb stb

köszönöm



2014. jún. 5. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Two Worlds
2014. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Diablo (II, III,)

TorchLight I-II,

Neverwinter (mmo)


Meg még van vagy kismillió. (kb akció RPG, vagy hack'n'slash a játékstílus amit leírtál. Ebbe sok minden belefér)

2014. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

online:

tera

aion

2014. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Neverwinter eléggé bejön és ki is fogom próbálni.!

Köszönöm 2. válaszoló !!!

2014. jún. 5. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
wow
2014. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Singlár Ádám válasza:

Én a team fortress 2-t ajállanám neked ez nem a leg mászkálósabb játék tehát nem annyira mint a wow metin2 stb... de engem már 2 hónapja megfogott és még mindig nem untam meg steamen ingyenes (máshol is de itt egyszerű letölteni) és magyar is lehet vannak magyar szerverek is.


A másik játék az a Rust ez is egy elég jó játék de ez sajnos nem ingyenes steamen de Utorrentel lehet ingyenesen is letölteni.


A harmadik az a terraria ez kifejezetten mászkálós itemszerzős és boss ölős játék ez a játék is fizetős steamen de ezt is lehet Utorrentel letölteni 2D-s de szerintem jó mert sok az item a boss a mob meg a többi.


Remélem segítettem!

2014. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Resident Evil nagyon jó,de nem olyan,mint pl. a tf2 vagy miencraft tehát van vége magyarul,viszont az 5,6,Revelation,Revelation 2 CO-OP módban is játszható.Az 5,6 főleg már TPS,de az alapműfaj az a túlélő horror.A 6 le foglal majd szerintem úgy kb. 20 óra min. végigvinni.
2015. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gemercit válasza:
Risen 1-3 nagyon jó RPG játék csak ajánlani tudom az 1-hez van magyarítás is többihez nem tudom de 2.résztől már nagy gép kell :D de nagyon jó lefoglaló játék több órát is el lehet vele játszani és a történetet a játékbeli tettek viszik tovább te döntöd el h mit csinálsz viszont van egy alapja a játék befejezéshez de nagyon idő igényes...Csalás nélkül akér 1évet is játszatsz velük :D jó szórakozást :D
2015. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még érdekelnek az RPG játékok,mindenképp játssz az Undertale-el :D
2016. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!