Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 2 Invasion 1944 (I44)....

Warren Scott kérdése:

Arma 2 Invasion 1944 (I44). Ki játszik ezzel a moddal? Hogyan és hová érdemes csatlakozni? Milyen másik modok szükségesek még, hogy szervert találjak ehhez a modhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég gondoltam, hogy kipróbálnám a második világháborús Arma2 modot, de addig jutottam el, hogy az alap mod fel van telepítve a Play with Six segítségével, szervert viszont nem találok hozzá. A legtöbb helyen kompatibilitási hibát jelez, ha csatlakozni akarok. Az I44 moddal ismerkedéshez kérek segítséget.

#mod #Arma 2 #I44 #Invasion 1944
2014. jún. 7. 18:52
 1/4 a VÁLASZ! válasza:

A legegyszerűbb módja ez: Tunngle.

Itt szinte biztos hogy találsz szervert, viszont lehet hogy kell hozzá update, de ezt e tudod tölteni.

Sajnos abban nem vagyok biztos hogy az invasion-höz van-e szoba, de a sima arma 2+DayZ mindenképpen játszható vele interneten

2014. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Ezt a Tunngle progit még nem ismerem.

A Play With Six segítségével eljutottam addig, hogy a 82nd Airborne egység nyitott Domination szerverére be tudtam jutni. Alig négy óra letöltögetés kellett hozzá, de azt mondom megérte. A második világháborús egységek és részletek annyira feelingesek, hogy az első alkalmat juttatja eszembe mikor a MOHAA-t játszottam.


Ezen a szerveren kimondottan okosított AI van, olyanokat láttam tőlük amit eddig csak filmben tapasztaltam. Pl ellenséges tank beparkol egy raktárépületbe, és a csövet kidugja az ablakon, onnan puffogtat. Hosszú percekig nem tudtunk rájönni, honnan jön az álldás xD


Két-három óra játék után olyan érzésem volt mintha összegyúrták volna az MOHAA, War Thunder és World of Tanks játékokat. Ha találok europai szervert jó játékosokkal, ez lesz az új kedvenc WW2 játékom xD


További válaszokat is várok szerver vadászathoz!


#1 ment a zöld kéz ;)

2014. jún. 8. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
hagy kérdezem meg hogy eredeti arma 2 tolod a modot? Ha nem ha igen hogy tudnák játszani nem eredeti arma2 ezt a módot.
2014. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredeti Arma 2-n is alig van i44 szerver mert mindenki DayZ-zik... Törtön szerintem nem is fogsz találni. Ha adsz egy steam nevet én mennék veled játszani ^^
2014. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!