Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Renekton vs Shyvana vs Riven?

Renekton vs Shyvana vs Riven?

Figyelt kérdés
Mindegyikröl vélemény ill sztetek kit vegyek meg és hogy ti kit ajánlotok ezeken kivül solo topra.

2014. jún. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Renekton az op.Shyvana-nak csak egy cc-je van,az ultija.De riven is jó.Szerintem renekton aztán riven.Renekton tankosa bb.
2014. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Eőször is mindet ki kellene próbálnod, mielőtt megveszed. Egyeseknek ez op, másnak az, de ha te nem tudsz valamivel menni, nem fekszik neked, akkor meg hoppá...


Én például jungelbe nem megyek Kha-val, mert sokat próbáltam ,de egyszerűen nnem megy vele úgy, ahogy szeretném, nem érzem. Ezért van helyette sok más, amivel meg megy.


Trundle-t mondanám még - szinte sose bannolják. Garen voltaképp alap, főleg, hogy ingyen meg lehet szerezni - én speciel imádom szétverni a riveneket és renektonokat vele.

Malph is voltaképp alap hős, akárcsak nasus. Ráadásul mindkettő mehet jungelbe is, Malph pedig supportnak is.


De még mielőtt vásárlásba kezdesz, próbáld ki mindet, ne csak egy meccsen, nézz videókat, továbbá ha nincsenek fejlesztve, akkor eelőször fejleszd a rúnákat.

2014. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a háromból 2 meg van(Riven, Shyvana).

Renektonnal párszor játszottam, de nekem nem jött be.

Shyvanat jungleba használom, de volt úgy is, hogy botra mentem, mivel sok noobbal voltam összezárva(hosszútörténet), de nyertünk(az ellenfél is noob volt). Nekem az tetszik benne, hogy a sárkánnyal be lehet tolni az ellenfelet a turett alá, és akkor vége. Meg több armorja és magic pen.-je van. Azt mondják, hogy régen jobb volt, én még akkor nem játszottam vele, de nekem most is tetszik.

Riven, volt a 3. vagy 4. champem, akit megvettem. Nekem nagyon tetszik. Bár tudni is kell vele játszani. De nem nehéz ráérezni. Lehet vele aprítani. És nem használ manát.


De először próbáld ki mindegyiket, és aztán dönts.

2014. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindegyikről véleményt nem tudok mondani, csak röviden;

Renekton jó, ha tudsz vele játszani, Shyvana nekem nem jött be, Riven pedig nagyon OP, (én leárazáson meg is vettem) különösen hogy nem használ manát, és Q-E -vel még menekülni is jól lehet. Stunnolni is tud, és az még sebez is. Tankosítani is lehet.

2014. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!