Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit vegyek : XBOX 360; PS3; PS4?

Hatnmmondommeg kérdése:

Mit vegyek : XBOX 360; PS3; PS4?

Figyelt kérdés
Nem tudom h melyiket vegyem meg mert nem tudok donteni es nagyon nem is ertem a konzolokat mivel PC-s vagyok de at syeretnek ternni Kornzolra is :)

#XBOX360;PS3;PS4
2014. jún. 10. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Heló!


Nézd meg, hogy melyik gép játékai jönnek be jobban - itt elsősorban az "only xy" címekre gondolok.


Nézd meg, hogy az adott gép milyen szolgáltatásokat nyőjt, és hogy melyikre van szükséged, mi jön be - blue ray lejátszó...


Továbbá el kell döntened, hogy akarsz-e fizetni a játékokért mindne esetben, vagy nem.


Egyébként én a magam részéről a ps3-at ajánlanám - xbox 360-am van, de szerintem a ps3 exclusive címek között több ütősebb van.


Jó vételt és játékot!

2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van annyi pénzed hogy nextgen konzolt vegyél, és hosszú távra terveznél vele, akkor nem is értem hogy a 360 meg a ps3 hogy fordul meg a fejedben.
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
PS 4
2014. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
PS3-at és XB360-at talán akkor vegyél, ha érdekelnek a régebbi játékok is. Viszont ha már megfordult a fejedben a ps4, akkor ps3-at kéne először venni, mert ott van az Infamous és még jópár játék, ami ps3 only volt, így hiába vennél ps4-et, az előtörténetet nem értenéd, csak játszanál, habár azt sem tudom, hogy mennyire tudsz angolul.. :D
2014. jún. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az angol tudasom amennyire kell az meg van :) De visszont nem tudom h melyik konzolt erdemes megvennem
2014. jún. 11. 17:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Inkabb ezeket szeretnem jatszani: Watch Dogs ; GTA V; Crisys 3 ; Battlefield 4 ; Call of Duty Ghost ;
2014. jún. 11. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy az új játékok érdekelnek. Akkor viszont PS4-et vegyél. :) A felsorolt játékokból minden megvan ps4-en, kivéve a Crysis 3-at.

Nekem ps3-am van, én a régi játékok miatt vettem, és tetszik. Viszont szemezek 1 PS4-el is, mert a watch dogs vicces volt ps3-on. Grafikailag kb úgy nézett ki, mintha valami 3-4 éves játék lett volna. Viszont cserébe nem szaggatott, viszont PS4-en megy majd 30fps-el, igaz, 950p-n vagy 900-on, nemtudom, de akkor is sokkal szebb lesz, mint ps3-on.

2014. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
xbox360-ast és PS3-at ne vegyél. Előbbit az Xbox one utóbbit a PS4 váltotta fel. Az én 360-asom már laggol az új játékok alatt, egyszerűen nem bír annyit feldolgozni.
2014. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az uzletbe arulnak egy PS3-at 40.000 Ft vegyem meg?? Mert meg nem ertem a kozolokat...
2014. jún. 11. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek csupa multiplatformos játékok. Miért akarnál venni konzolt, ha PC-n is megvannak és szebbek is, mint konzolon? Ráadásul próbáltál már meg gamepaddal célozni?


Ha szereted a japán játékokat, jRPG-ket, akkor PS4. Ha nem annyira, akkor nézd meg, hogy mik vannak XBOX-ra és ha tetszenek, akkor vedd meg azt.


# 7:

Ami a konzolon 30, az a PC-n 60 fps... Nagyon gagyik lettek az új konzolok szerintem. De ettől függetlenül az exkluzív játékok miatt lehet, hogy venni fogok majd egy PS4-et.

2014. jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!