Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-hoz belső vagy külső...

Xbox 360-hoz belső vagy külső HDD-t vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, eldöntöttem, hogy RGH-s xbox vásárlás lesz. Kinéztem magamnak egy ilyet:

[link]

Viszont sok helyen írták, hogy a 4gb nem elég játékok telepítéséhez. Arra lennék kíváncsi, hogy ha esetleg nagyobb belső memóriásat vennék (pl 250 gb), akkor hogyan tudnám átmásolni a játékokat ubuntu vagy esetleg xp alól? (4gb-os pendrive-om van, szóval az gondolom nem elég). Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. máj. 1. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a HD textúrák és a DLC-k nem számítanak neked akkor a külső vinyó jobban megéri (mivel ezek csak belsőről mennek). Játékok másolására a 4 GB pendrive talán elég, de a GOD játokokat (ilyen formátum kell az fsd-nek) akkor több részben kelled felmásolni. Persze ha külső vinyód van közvetlen arra is rá tudod húzni.
2014. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ennek több módja is van. Pl. tudsz másolni játékokat wifin keresztül is, de külső HDD esetén rákötöd a gépre, felmásolod a játékot, visszadugod az xboxba, és játhatsz is!
2014. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, pont erre voltam kíváncsi. Ha a belső hdd-s megoldást választom, akkor látja a gép wifin keresztül pl. az ubuntus megosztott mappát? Vagy a számítógépről kell indítani a másolást?
2014. máj. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!