Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 Xbox 360 vagy PC vasarlasa?

IstvanGTA kérdése:

GTA 5 Xbox 360 vagy PC vasarlasa?

Figyelt kérdés
Szeretnek jatszani a GTA 5 on es nem tudom hogy megeri-e meg venni Xbox 360 at vagy varjak a megjelenesik es vegyek egy uj gepet.Az a baj hogy halottam hogy Xbox 360 on van akinek akadozik es meg csak par evig lessz tamogatva de olcsobb megoldas.De ha gepet veszek maj azon kb meddig menenek az uj jatekok?

2014. jún. 10. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem PS3 van, de a PC meg a konzol két teljesen különböző dolog. Grafikailag és teljesítményileg a PC a jobb. Árban a konzol sokkal olcsóbb, plusz lehet rá használt játékot venni. Plusz konzollal tudsz a fotelből játszani. A gépen meg ugye sokkal több dolgot tudsz. Tehát ezek alapján dönts. Na meg az sem árt, ha van pár Xbox exkluzív ami miatt vennél Xboxot, mondjuk Titanfall, Gears of War, HALO, ilyenek.
2014. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

" Xbox 360 on van akinek akadozik"


Hát akikkel én játszottam senkinek sem akadozik, nekem se, nem tudom ki terjeszt ilyen rémtörténeteket. De ha feltételezzük hogy ez kis sztori igaz, és egy konzol nem tudja garantálni a laggmentes játékot, akkor egy pc meg pláne nem...

2014. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

xboxosként mondhatom a gta 5 nem szaggat rajta.Nagyon jól játszható, grafikailag sem lehet panasz, ezt úgy mondom hogy pc-n is szoktam játszani.


A gta 5 pc mellett ps4 és xbox one-ra is megjelenik ősszel valamikor.


Pc verzióhoz elvileg watch dogs szintű gép szükséges (~160ezer ft-os gép kell legalább), de még nincs hivatalos infó a gépigényről.De valami ilyesmit várj.


PS4-Xbox one 130 ezer ez az alapgép ára, játék nélkül.Itt a játékok nagyjából 18 ezer ft körül vannak.Ehhez jön ha akarsz ps+-t vagy live gold-ot a multi miatt.


Ha nem nagyon érdekel téged a konzol exkluzív játékok csak a gta 5 akkor pc.

2014. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobban járnál, ha vennél egy PS4-et és arra vennéd meg a játékot.
2014. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem tudjuk,hogy csinálják meg a játékot.A GTA4 pusztolatosan fosul volt optimalizálva,és a Watch Dogs is.Utóbbira kidobtam egy vagyont...Ott virít a doboz,de megy az apródra,BOCSÁNAT, OLX-re,mert az el se indul,a gép meg lazán megvan.A Boxon jómagam is gondolkodom,azzal viszont az van,hogy pár év múlva már fejlődik a technológia,rendszerngény nagyobb lesz,már el sem fogja bírni,ezért PS4,vagy ONE,de azok még drágák.
2014. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 13. 07:40
 7/10 A kérdező kommentje:

Ami erdekel az a GTA 4,5 Far Cry3,4 Max Payne 3 L.A Noire

meg a Xbox exclusivbol a Forza meg a Halo

2014. jún. 13. 07:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van egy jó géped ami alkalmas 2014-es játékok futtatására, akkor ezek a játékok közül 2 kivételével mindegyikkel tudsz játszani pc-n, és olcsóbbak a konzolos változatnál.


És emellett lehet xbox is a exkluzív játékok miatt, mint a halo, a forza, de megemlíthetném a read dead redemptiont is ami ugyan nem exkluzív de pc-n nincs.

Meg akad még olyan játék ami nincs csak konzolra.

2014. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2: "De ha feltételezzük hogy ez kis sztori igaz, és egy konzol nem tudja garantálni a laggmentes játékot, akkor egy pc meg pláne nem..."

[link]

2014. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 noemi minecraft válasza:
Xbox 360
2014. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!