Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX 360 Konzol vásárlása...

XBOX 360 Konzol vásárlása előtt állok! Segítség kellene ezzel az egész multi résszel kapcsolatban mert nem tiszta minden?

Figyelt kérdés
Pontossabban az érdekelne hogyha én most megveszem az xbox360-at beregisztrálok és pls a Bad Company 2 vel vagy az MW2-vel szeretnék Multizni akkor nekem havonta kell fizetnem ilyen Gold member kártyát? Nem elég ha megvan a játék maga és az ingyenes Silver member? Theát havonta kell-e nekem vmit fizetni ahhoz h rendszeresen multizzak?
2010. márc. 28. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem is lesz flash a gépedben?
2010. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretném kiflashelni mert inkább megveszem eredetibe! Havonta egy játék beleférne! De kérlek titeket hogy pontos választ adjatok a feltett Multiplayer-es részre hogy kell-e majd fizetnem?! Köszi
2010. márc. 29. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Gold membernek kell lenned a multihoz, silverrel demokat meg ilyeneket tölthetsz le.

8k évente. (ha jól emlékszem, hogyha meg belefér havonta 1 játék, akkor maximum az egyik hónapot kihagyod) :)

2010. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz szépen a válaszod, és az lesz h inkább akkor veszek majd egy évre gold member cardot
2010. ápr. 1. 18:28
 5/6 Szili999Hun válasza:
És ha megveszem az évi gold membership-pet mondjuk szeptemberbe akkor az akkor az december végén jár le?
2012. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberbe veszel 1 éves gold tagságot, akkor következő év tehát 2015 szeptemberbe fog lejárni.Aktiválástól számítva 12 hónap így kell értelmezni.
2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!