Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3DS Kérdések! Többi lent!...

3DS Kérdések! Többi lent! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Fontos az SD kártya Nintendo 3DS-nél? Hogyan lehet játszani 3DS és DS játékokat egyszerre? Hol lehet venni kártyát? Tudsz egy linket küldeni hogy szerinted hol vegyek 3DS-t? Miben tud többet nyujtani a 3DS és a DS... lehet softmodolni a 3DS-t? És ha igen hogy? És a 3DS egyből tudja a DS játékokat is futtatni? Nem kell vele ilyen szempontból bajlódni?(Tudom hogy vannak nagyon hülye kérdések de a 3DS-hez 100%-osan nem értek)

2014. jún. 15. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés: Miben különbözik a 3DS és a 3DSXL?
2014. jún. 15. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos, valamire menteni is kell.


Egyszerre csak egy játékot visz a gép.


Szinte bármelyik konzolboltban, pl. Gameshop, Konzolstúdió, stb.


[link] én innen akartam rendelni, mivel már előző 2 konzolomat is itt vettem, és nagyon meg voltam velük elégedve.


3DS egy újabb, jobb készülék, és jóval több játék van rá, mivel viszi a sima DS-es játékokat is.


Azt hiszem, nincs hackelve a 3DS, csak bizonytalan hackes kártyák vannak, semmi biztos (habár tévedhetek).


Igen, tudja. Belerakod a kártyát oszt kész.

2014. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3DS XL a 3DS egy nagyobb változata. A legfontosabb különbség a nagyobb képernyő, a jobb akksi, és 2gb helyett itt 4gb-os SD kártyát adnak hozzá. Azt viszont tudd, hogy a képernyő felbontása nem nagyobb, így valami pocsékszar a képe (és nem mintha a simának se lett volna már rossz).
2014. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy az Xl-hez nem adnak töltőt.
2014. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:

Nem, nem fontos az SD kártya, egyrészt mert van valamennyi, bár nem sok belső memóriája is, másrészt meg általában eleve adnak hozzá. De amúgy már lehet elég olcsón kapni SD kártyát.


A többi válasz jó.

2014. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!