Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a sims 3? 10-15...

Miért szaggat a sims 3? 10-15 másodpercre megáll az idő és a simek, de a fák és a víz mozog. Élvezhetetlen a játék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
sims 3 szaggat, hibás,

2014. jún. 15. 23:22
 1/5 karesz01 ***** válasza:

Mióta szaggat a sims3-as játék alatt a géped ?

Milyen időközönként áll meg 10-15 másodpercre a gépeden a játék ?

Más játéknál is előfordul vagy csak a sims3-nál ?

Aminél előfordul az kisebb gépigényű vagy nagyobb a sims3-nál ?

2014. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma töltöttem le és raktam fel a sims 3-at és az összes kiegészítőjét, nem vagyok gép zseni de tudom hogy a legújabb Assasin's creed black flag és Tombraider Survivor hibátlanul max grafikán fut rajta.

Semmi más nem akadozik a gépemen csak a sims 3, gondoltam so ka kiegészítő így leszedtem belőle jó párat és így is csinálja.

Utána néztem és van valami overwatch program ami biztos segítene de ha azt letöltöm nem tudom kibontani és azt sem tudom hova tegyem, így ez sem megy. Régebben is simseztem az eredetik nem akadtam és mikor régebben kevesebb kiegészítővel szedtem le akkor sem volt ilyen probléma.

2014. jún. 16. 00:15
 3/5 karesz01 ***** válasza:

Amennyiben nem WinXP van a gépeden , akkor próbáld meg a kompatibilitás módban való futtatást .

A Sims3 ikonján és összes kiegészítőén aminek van indító ikonja , rakd át Windows XP SP? módban való futtatásra .


javasolt módok futtatási környezetek :

Windows Xp

Windows Xp sp1

Windows Xp sp2

Windows Xp sp3


----

Nézd meg a VGA kártyád milyen Directx -et használ .


Mivel a Sims3-at winxp-re és directx9-re adták ki , hiányozhat a program számára .

Nem rendelkezel a program futtatásához szűkséges alap directx-el .


Pótolnod kell utólag a directx-et .


---

A letöltött tartalomban keres directx-et ha ott nem találsz akkor a Google-én kell keresgélni .

2014. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gabi ***15 válasza:

Én tudom miért van ez . Kövess !

Start menü - Dokumentumok - Elektron Arts - Download ott az össze ami van abba a mappába le kell törölni . Ha meg van akkor a sims 3 indító panelen keresztül vannak hogy letöltése és ott töröld az összes egyedi cuccokat és vond ki a pipát " egyedi tartalmak kikapcsolása " vagy valami ilyesmi . Nekem működöt sőt gyorsabb lett a játék remélem tudtam segíteni .

2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült megoldani a problémát? És ha igen, hogyan? Nekem ugyanis ugyan ez a gondom....
2014. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!