Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud segíteni? Formáztam...

Valaki tud segíteni? Formáztam egy pendrive-ot az xbox 360-on, több hely lett. Letöltöttem egy játékot, de amikor kikapcsoltam, és újra bekapcsoltam a gépet már nem volt rajta a játék és megint újra kellet formázni, és ez már többször is megtörtént.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.!

2014. jún. 16. 08:37
 1/3 Z ***** válasza:
ööö... Formázás előtt raktad rá a játékot, vagy utána?
2014. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Z ***** válasza:
amugy valószínűleg a géped usbjével van a gond... Velem is volt már olyan, hogy bedugtam a pendrive-ot és azt írta, hogy üres, meg nem engedett rárakni semmit, de én nem formáztam. Meg gépbe dugtam bele... De másik gépen működött nekem...
2015. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Z ***** válasza:
gép alatt xbox-ot értettem, meg most, ahogyan még egyszer átolvastam, összezavarodtam... Most a pendrive-ról tűnt el, vagy az xbox-ról?
2015. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!